WELL TRUSTED
-
-€0,50Sold outVendor:NESTLEChocolate granola with oats and whole grains NESTLE, 300g
Regular price €3,80 EURSale price €3,80 EUR Regular priceUnit price €12,67 per kg€4,30 EUR -
-€1,10Sold outVendor:MATILDE VICENZICookies with coconut cream filling GRISBI Cocco, 135g
Regular price €1,50 EURSale price €1,50 EUR Regular priceUnit price €11,11 per kg€2,60 EUR -
Vendor:MULINO BIANCOWhole Wheat Croissants MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Only 1 leftRegular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €16,25 per kg -
NewVendor:MISURACookies with chocolate without added sugar MISURA Cioccolato, 290g
Regular price €3,80 EURSale price €3,80 EUR Regular priceUnit price €13,10 per kg -
NewVendor:NUTELLACookies filled with hazelnut and cocoa cream NUTELLA, 168g
Regular price €3,80 EURSale price €3,80 EUR Regular priceUnit price €22,62 per kg -
-€0,40Sold outVendor:BONOMISavoiardi tiramisu cookies BONOMI, 400g
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €6,00 per kg€2,80 EUR -
Sold outVendor:MULINO BIANCOApricot cake Crostata Albicocca MULINO BIANCO, 475g
Regular price €6,50 EURSale price €6,50 EUR Regular priceUnit price €13,68 per kg -
Sold outVendor:LE VIE DEL GRANOChiacchera Artiginale La Campagnola LE VIE DEL GRANO, 220g
Regular price €5,50 EURSale price €5,50 EUR Regular priceUnit price €25,00 per kg -
NewVendor:OROCookies with milk chocolate coating ORO Ciok al Latte, 250g
Only 3 leftRegular price €3,80 EURSale price €3,80 EUR Regular priceUnit price €15,20 per kg -
Sold outVendor:OROWhole grain cookies with dark chocolate pieces ORO Grano Fondente, 300g
Regular price €4,40 EURSale price €4,40 EUR Regular priceUnit price €14,67 per kg -
NewVendor:OROClassic cookies ORO Classico, 500g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €5,80 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOCepumi ar pistāciju krēmu MULINO BIANCO Baiocchi, 28g
Regular price €1,00 EURSale price €1,00 EUR Regular priceUnit price €35,71 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with Bialetti coffee cream MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Only 1 leftRegular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
NewVendor:MATILDE VICENZIPuff pastry cannoli with pistachio cream MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
Sold outVendor:MULINO BIANCOTartlets with apple filling MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €13,54 per kg -
Vendor:PAN DI STELLEBiscuit snack with fresh milk cream PAN DI STELLE Merende, 280 g
Only 4 leftRegular price €3,99 EURSale price €3,99 EUR Regular priceUnit price €14,25 per kg -
Sold outVendor:NESQUIKCookies with cocoa NESQUIK Biscotti, 300 g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €9,67 per kg -
Sold outVendor:OROWhole grain cookies with dark chocolate ORO Cioccoro, 300 g
Regular price €4,40 EURSale price €4,40 EUR Regular priceUnit price €14,67 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZIAmaretti cookies MATILDE VICENZI, 175 g
Only 2 leftRegular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €14,86 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with cream filling MATILDE VICENZI Millefoglie, 125 g
Only 2 leftRegular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €20,80 per kg -
Sold outVendor:KINDERBiscuit snack with apricot jam KINDER Brioss, 280 g
Regular price €3,80 EURSale price €3,80 EUR Regular priceUnit price €13,57 per kg -
Vendor:BONOMIItalian cookies BONOMI Sfogliatine Glassate, 135 g
Regular price €1,80 EURSale price €1,80 EUR Regular priceUnit price €13,33 per kg -
NewVendor:BONOMIAmaretti cookies BONOMI, 200 g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €13,00 per kg -
-€0,60Vendor:DORIABiscuit cookies DORIA Bucaneve, 400 g
Regular price €2,60 EURSale price €2,60 EUR Regular priceUnit price €6,50 per kg€3,20 EUR