WELL TRUSTED
-
Sold outVendor:PERUGINADark chocolate pralines BACI Crystal Arancia, 150g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €56,67 per kg -
Sold outVendor:PARMAREGGIOHard cheese PARMAREGGIO Parmigiano Reggiano 40 m., 200g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €42,50 per kg -
Sold outVendor:DESANTISOlive oil DESANTIS Con di Oliva, 1 L
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €8,50 per l -
Vendor:SANPELLEGRINONon-alcoholic drink SANBITTER Rosso, 8 x 100 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €10,63 per l -
Vendor:NESQUIKCocoa drink Nestle, 800 g
Only 5 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €10,63 per kg -
-€2,30Vendor:AGRISICILIAPistachio cream without added sugar AGRISICILIA, 200g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €42,50 per kg€10,80 EUR -
Sold outVendor:SAPORICookies with almonds Cantuccini Toscani IGP, 600g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €14,17 per kg -
-€2Vendor:MONINIOlive oil with white truffle flavor Condimento Tartufo Bianco, 250 ml
Only 4 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €34,00 per l€10,50 EUR -
Sold outVendor:FORCHIRSparkling wine Prosecco Extra Dry N.V. 11%
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €11,33 per l -
VIVINO ★ 3.3Vendor:ROCCA DEI FORTISweet sparkling wine Spumante Dolce 9.5%
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €11,33 per l -
VIVINO ★ 3.5Vendor:ROCCA DEI FORTISparkling wine with strawberry flavor Fragolino 10%
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €11,33 per l -
-€1,90Sold outVendor:MARVISAnise Mint toothpaste, 75 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €100,00 per l€10,40 EUR -
Sold outVendor:MARVISSweet & Sour Rhubarb toothpaste, 75 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €113,33 per l -
Vendor:FABBRIAromatic cherry syrup, 560 ml
Only 4 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €15,18 per l -
Vendor:FABBRIAromatic strawberry syrup, 560 ml
Only 6 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €15,18 per l -
Vendor:KIMBOCoffee beans Espresso Napoli, 250g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €34,00 per kg -
Sold outVendor:PERUGINAChocolate candies Amaretto Bijou, 150g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €56,67 per kg -
-€1Vendor:CHICCOCapsules for washing children's laundry Sensitive, 20WL
Only 1 leftRegular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €0,43 per item€9,50 EUR -
Sold outVendor:LENORGranules for scenting laundry LENOR April Fresh, 2x140g
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €60,71 per kg -
-€1,90Sold outVendor:MARVISToothpaste Amarelli Licorice, 85 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €100,00 per l€10,40 EUR -
-€1,90Vendor:MARVISToothpaste Classic Strong Mint, 85 ml
Regular price €8,50 EURSale price €8,50 EUR Regular priceUnit price €100,00 per l€10,40 EUR -
-€1,20Vendor:CAPUTOGluten-free flour CAPUTO Fioreglut Pizza e Pane, 1 kg
Regular price €8,40 EURSale price €8,40 EUR Regular priceUnit price €8,40 per kg€9,60 EUR -
Vendor:PRORASOShaving brush
Only 6 leftRegular price €8,40 EURSale price €8,40 EUR Regular priceUnit price per -
VIVINO ★ 3.8Sold outVendor:CARPENE MALVOLTISparkling wine Prosecco Superiore DOCG 11%
Regular price €8,00 EURSale price €8,00 EUR Regular priceUnit price €40,00 per l