WELL TRUSTED
-
-€1NewVendor:SORIMozzarella siers SORI Di Bufala Campana DOP, 250g
Only 8 leftRegular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €15,60 per kg€4,90 EUR -
NewVendor:FALCONESoft Italian amaretti cookies with hazelnuts FALCONE Amaretti Nocciola, 170g
Only 3 leftRegular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €22,94 per kg -
Sold outVendor:FALCONESoft coffee-flavored cookies FALCONE Amaretti al Caffe, 170g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €22,94 per kg -
NewVendor:ANGELO PARODIMackerel fillets in olive oil ANGELO PARODI Filetti di Scombro, 125g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €31,20 per kg -
-€0,70NewVendor:MANTOVANatural apple cider vinegar spray MANTOVA Aceto di Mele, 200 ml
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €19,50 per l€4,60 EUR -
NewVendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR White Musk, 600 ml
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €6,50 per l -
Vendor:MULINO BIANCOWhole Wheat Croissants MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Only 1 leftRegular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €16,25 per kg -
NewVendor:SAN BENEDETTOCarbonated water with siphon SAN BENEDETTO Soda, 1500 ml
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €2,60 per l -
-€2,60Vendor:CENTRAL FORMAGGIRikota Montella ar čili pipariem CENTRAL FORMAGGI, 400g
Only 2 leftRegular price From €3,90 EURSale price From €3,90 EUR Regular priceUnit price €13,28 per kg€6,50 EUR -
Vendor:ZAINIBitter cocoa powder ZAINI Amaro, 120g
Only 10 leftRegular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €32,50 per kg -
Sold outVendor:KNORRVegetable minestrone soup with legumes KNORR Legumi, 545g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €7,16 per kg -
Vendor:ZAINIChocolate ZAINI Emilia Dark 50%, 200 g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €19,50 per kg -
Sold outVendor:MULINO BIANCOTartlets with apple filling MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €13,54 per kg -
Vendor:CAMEOSaffron powder CAMEO Zafferano Rosso, 3 pcs.
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €1,30 per item -
Vendor:RIO MARETuna pesto with basil and pine nuts RIO MARE, 130g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €30,00 per kg -
Vendor:BIFFICheese and pepper sauce Cacio e Pepe, 190g
Only 8 leftRegular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €20,53 per kg -
Vendor:AGROMONTEArtichoke bruschetta Bruschetta Carciofi, 100g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €39,00 per kg -
Vendor:MISURAWhole grain cookies with wild berry and beet filling, 260g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €15,00 per kg -
Vendor:MISURAWhole grain cookies with pumpkin, carrot and orange filling, 260g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €15,00 per kg -
Vendor:GALLOLong rice Basmati Profumato, 500g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €7,80 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOOral aerosol Fresco Spray, 15 ml
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €260,00 per l -
Vendor:ZUEGGBlack cherry jam without sugar, 220g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €17,73 per kg -
Vendor:ROSSANACaramel with pistachio cream filling, 150 g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €26,00 per kg -
-€0,50Vendor:GALLOBlack rice Riso Nero Integrale, 500g
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €7,80 per kg€4,40 EUR