WELL TRUSTED
-
Vendor:TRE MARIEWaffles with cream and chocolate pieces filling, 140g
Regular price €2,29 EURSale price €2,29 EUR Regular priceUnit price €16,36 per kg -
Vendor:TRE MARIEWaffles with hazelnut cream filling, 140g
Regular price €2,29 EURSale price €2,29 EUR Regular priceUnit price €16,36 per kg -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOMouthwash Antiplacca, 400 ml
Regular price €2,29 EURSale price €2,29 EUR Regular priceUnit price €5,73 per l -
NewVendor:PETTITomato purée PETTI Passata 6 Pomodori, 500g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €4,40 per kg -
Vendor:YOGAGreen apple juice YOGA Mela Verde, 1 L
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €2,20 per l -
NewVendor:PARMALATClassic cooking cream CHEF Panna, 200 ml
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €11,00 per l -
NewVendor:BIO GUSTIAMOArtichoke cream for bruschetta BIO GUSTIAMO La Bruschetta, 100g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
Vendor:SELECTMedium-sized lentils LEGUMI SELECT, 400g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €5,50 per kg -
-€0,40NewVendor:BIELLEBIItalian snack Tarallini BIELLEBI Cacio e Pepe, 250g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €8,80 per kg€2,60 EUR -
Vendor:D'AMICOApceptas D'AMICO Funghi Champignons Trifolati mushrooms, 180g
Only 7 leftRegular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €12,22 per kg -
Vendor:SANTORISvaigs pesto ar Dženovas baziliku SANTORI, 100g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
Vendor:YOGAPear juice without added sugar YOGA Pera, 1 L
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €2,20 per l -
Vendor:BIRAGHISvaigais siers BIRAGHI Gran Ricotta, 230g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €9,57 per kg -
Vendor:YOGAPeach juice YOGA Peach, 1 L
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €2,20 per l -
NewVendor:YOGAPeach juice without added sugar YOGA Pesca, 1 L
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €2,20 per l -
-€0,40Vendor:BIELLEBIItalian snack Tarallini Clasici BIELLEBI, 250g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €8,80 per kg€2,60 EUR -
-€0,40Vendor:LADY VENEZIAFace mask with mango extracts LADY VENEZIA Orangomango
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €33,85 per l€2,60 EUR -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with Bialetti coffee cream MATILDE VICENZI MilleVoglie Caffe, 100g
Only 1 leftRegular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
Vendor:SICULABRIOSCEBrioche bun SICULABRIOSCE Sicilian Brioche, 70 g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €31,43 per kg -
-€0,70Sold outVendor:DE CECCODE CECCO Calamarata N°129 pasta, 500g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €4,40 per kg€2,90 EUR -
Vendor:NESQUIKBreakfast chocolate flakes NESQUIK Cereal Choco Waves, 375 g
Only 3 leftRegular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €16,92 per kg -
Sold outVendor:MATILDE VICENZICookies with black cherry filling MilleVoglie Amarena Fabbri, 90g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €24,44 per kg -
-€0,60Sold outVendor:FALCONEFruit Muffin, 4x50g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €11,00 per kg€2,80 EUR -
NewVendor:MUTTIVegetable sauce concentrate Le Verdurine, 130g
Regular price €2,20 EURSale price €2,20 EUR Regular priceUnit price €16,92 per kg