-
CHANTECLAIRSmaržīgie spilventiņi drēbēm CHANTECLAIR Orange & Narcissus, 3 gab.
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €1,53 par item -
IzpārdotsCHANTECLAIRTīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis ar ziedu aromātu CHANTECLAIR Floral, 600 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,33 par l -
JaunsCHANTECLAIRUniversālais tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Muschio Bianco, 600 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €6,50 par l -
IzpārdotsCHANTECLAIREkoloģisks attaukošanas līdzeklis ar aveņu etiķi CHANTECLAIR Vert, 625 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,08 par l -
Izpārdots -
IzpārdotsCHANTECLAIRMazgāšanas līdzeklis bērnu apģērbiem CHANTECLAIR Vert Bebe, 30MR
€7,90 EUR€7,90 EURVienības cena €6,58 par l -
CHANTECLAIRSmaržu pastiprinātājs veļai CHANTECLAIR Orange Blossom, 220 ml
Tikai 3 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €40,00 par l -
IzpārdotsCHANTECLAIRUniversāls tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Lavanda, 3 x 600 ml
€11,40 EUR€11,40 EURVienības cena €6,33 par l -
-€1,50CHANTECLAIRUniversāls tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Lemon, 3 x 600 ml
€9,90 EUR€9,90 EURVienības cena €5,50 par l€11,40 EUR -
Izpārdots -
CHANTECLAIRSmaržu pastiprinātājs veļai CHANTECLAIR Argan & Vanilla, 220 ml
Tikai 2 atlikumā€8,80 EUR€8,80 EURVienības cena €40,00 par l -
IzpārdotsCHANTECLAIRUniversālais tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Marsiglia, 3 x 600 ml
€11,40 EUR€11,40 EURVienības cena €6,33 par l -
Jauns -
-€2JaunsCHANTECLAIRVeļas pulveris CHANTECLAIR Muschio Bianco, 65MR
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €5,34 par kg€17,50 EUR -
IzpārdotsCHANTECLAIRDziļi attīrošs veļas mazgāšanas līdzeklis CHANTECLAIR Pulito Profondo, 28MR
€7,80 EUR€7,80 EURVienības cena €6,19 par l