-
-€0,55IzpārdotsVALFRUTTASaldā kukurūza konservēta VALFRUTTA Mais Italiano, 4x160g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €6,17 par kg€4,50 EUR -
-€0,51JaunsMULINO BIANCOCepumi ar lazdu riekstu un kakao krēmu MULINO BIANCO Crostatine Cacao, 400g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €9,98 par kg€4,50 EUR -
-€2COREGAKrēms stiprai fiksācijai + svaigumam COREGA Fresh, 40 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,05 par item€7,50 EUR -
-€2JaunsFELCE AZZURRAKoncentrēts veļas mīkstinātājs FELCE AZZURRA Classico, 92MR
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €2,99 par l€7,50 EUR -
IZPĀRDOŠANA
Kamēr prece ir pieejama
-
-€0,60DON CARLOcepumi ar augļu ievārījumu DON CARLO Crostatine Frutta , 200g
Tikai 2 atlikumā€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €14,50 par kg€3,50 EUR -
-€1JaunsINFASILNeitrāls īpaši delikāts dezodorants INFASIL Neutro Extra Delicato, 50 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €70,00 par l€4,50 EUR -
-€0,60JaunsINFASILIntīmās ziepes INFASIL Neutro Delicato, 200 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par l€4,50 EUR -
-€0,51IzpārdotsSONDAWC diski podam ar aplikatoru SONDA Lavanda, 36 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €55,28 par l€2,50 EUR -
-€0,51IzpārdotsSONDAWC diski podam ar aplikatoru SONDA Rosa, 36 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €55,28 par l€2,50 EUR -
-€0,65FLOÏDDušas želeja FLOÏD Vetyver Splash, 100 ml
€1,95 EUR€1,95 EURVienības cena €19,50 par l€2,60 EUR -
-€0,70JaunsLIABELKrāsas un netīrumu savākšanas lupatiņas LIABEL Salvacolori, 50 gab.
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €0,08 par item€4,60 EUR -
-€1IzpārdotsSAPORI DEL SANNIOCūku tauki SAPORI DEL SANNIO Strutto, 500g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg€3,80 EUR -
-€0,80Izpārdots -
-€0,80IzpārdotsBALCONIŠokolādes kūka BALCONI Choco Dessert, 400g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,50 par kg€4,60 EUR -
-€3JaunsPASSALACQUAKafijas pupiņas PASSALACQUA Miscela Napoli, 1 KG
Tikai 8 atlikumā€35,00 EUR€35,00 EURVienības cena €35,00 par kg€38,00 EUR -
-€0,80PRORASOSkūšanās putas vīriešiem PRORASO Sandalwood, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
-€0,80PRORASOSkūšanās putas vīriešiem PRORASO Cocoa & Shea Butter, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
-€0,80PRORASOSkūšanās putas vīriešiem PRORASO Menthol & Eucaliptus, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
-€2JaunsPERSILVeļas mazgāšanas kapsulas PERSIL Power Bars Color, 16MR
€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €0,41 par item€8,50 EUR -
-€6IzpārdotsSIFORSiers Pecorino FATTORIE di Maremma
€27,00 EUR€27,00 EURVienības cena €20,77 par kg€33,00 EUR -
-€1,10 -
-€2JaunsCHANTECLAIRVeļas pulveris CHANTECLAIR Muschio Bianco, 65MR
€15,50 EUR€15,50 EURVienības cena €5,34 par kg€17,50 EUR -
-€1,10AGRISICILIASicīlijas bumbieru ievārījums AGRISICILIA Pera Coscia di Sicilia, 360g
Tikai 6 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,60 EUR -
-€0,70SMACCHIO TUTTOKoncentrēts traipu tīrītājs SMACCHIO TUTTO, 250 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €11,20 par l€3,50 EUR

