-
-€0,30 -
ZUEGGMeža ogu ievārījums ZUEGG Frutti Di Bosco, 320g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €11,25 par kg -
-
-
ZUEGGApelsīnu ievārījums bez pievienota cukura ZUEGG, 220g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €17,27 par kg -
-
-
HEROAprikožu ievārījums bez cukura HERO Albicocche, 280g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
ZUEGGMelno ķiršu ievārījums ZUEGG Ciliegie, 320g
Tikai 1 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €10,31 par kg -
HEROMelno kiršu ievārījums bez cukura HERO Ciliegie Nere, 240g
Tikai 3 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €15,00 par kg -
-
BIFFIBumbieru mērce sieram BIFFI Salsa di Pere, 100g
€2,69 EUR€2,69 EURVienības cena €26,90 par kg -
-€0,70AGRISICILIABergamotes marmelāde AGRISICILIA Marmellata Di Bergamotto, 360g
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €12,78 par kg€5,30 EUR -
-
-€1,30AGRISICILIAMelnā zīdkoka ogu ievārījums AGRISICILIA Gelsi Neri, 360g
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €15,28 par kg€6,80 EUR -
-€1,50AGRISICILIACitronu marmelāde AGRISICILIA Limone di Siracusa I.G.P., 360g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €10,56 par kg€5,30 EUR -
AGRISICILIABalto vīģu ievārījums AGRISICILIA Extra di Fichi Bianchi, 360g
€6,60 EUR€6,60 EURVienības cena €18,33 par kg -
-€1AGRISICILIAPersiku ievārījums AGRISICILIA Pescabivona I.G.P., 360g
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €13,33 par kg€5,80 EUR -
-€1,10IzpārdotsAGRISICILIASicīlijas rūgto apelsīnu marmelāde AGRISICILIA, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,60 EUR -
-€1,40AGRISICILIASicīlijas sarkano apelsīnu marmelāde AGRISICILIA Rossa, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,90 EUR -
-
-
ZUEGGZemeņu ievārījums bez cukura ZUEGG Fragola, 220g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €16,36 par kg -