-
ITALKALISicīlijas jodētais smalkais sāls ITALKALI, 1 kg
€1,30 EUR€1,30 EURVienības cena €1,30 par kg -
Izpārdots -
-€0,60IzpārdotsBONOMITiramisu cepumi BONOMI Savoiardi, 200g
€1,30 EUR€1,30 EURVienības cena €6,50 par kg€1,90 EUR -
PARMALATCepamkrējums CHEF Panna, 65 ml
Tikai 5 atlikumā€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €18,46 par l -
-€0,40JaunsDELVERDERīvmaize DELVERDE Grattugiato, 250g
€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €4,00 par kg€1,60 EUR -
ACQUA PANNADabīgs negāzēts minerālūdens ACQUA PANNA Toscana, 500 ml
€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €0,80 par l -
-€0,30PANEANGELIVaniļas pūdercukurs PANEANGELI Zucchero al Velo Vaniglinato, 125g
€1,20 EUR€1,20 EURVienības cena €9,60 par kg€1,50 EUR -
MULINO BIANCOCepumi ar pistāciju krēmu MULINO BIANCO Baiocchi, 28g
€1,00 EUR€1,00 EURVienības cena €35,71 par kg -
-€0,51IzpārdotsYOGAAnanāsu sula YOGA Ananas Nettare, 200 ml
€0,99 EUR€0,99 EURVienības cena €4,95 par l€1,50 EUR -
-€0,30IzpārdotsGALBANIKausēts siers GALBANI Crema Bel Paese, 56g
€0,99 EUR€0,99 EURVienības cena €17,68 par kg€1,29 EUR -
JaunsPOLENGHIKoncentrēta citronu sula POLENGHI Realemon, 200 ml
€0,99 EUR€0,99 EURVienības cena €4,95 par l -
GOCCIA DI CARNIADabīgs gāzēts minerālūdens GOCCIA DI CARNIA, 1 L
€0,99 EUR€0,99 EURVienības cena €0,99 par l -
-€0,81Izpārdots -
PANEANGELIMandeļu esence PANEANGELI Aroma Mandorle, 4 ml
€0,99 EUR€0,99 EURVienības cena €247,50 par l -
PANEANGELICitronu esence PANEANGELI Aroma Limone, 4 ml
€0,99 EUR€0,99 EURVienības cena €247,50 par l -
-
PANEANGELIApelsīnu esence PANEANGELI Aroma Arancia, 4 ml
€0,99 EUR€0,99 EURVienības cena €247,50 par l -
-€0,81 -
-
JaunsSAN BENEDETTODabīgs minerālūdens SAN BENEDETTO Baby Fragola, 250 ml
€0,95 EUR€0,95 EURVienības cena €3,80 par l -
FERRARELLEDabīgi un viegli gāzēts minerālūdens FERRARELLE, 500 ml
€0,89 EUR€0,89 EURVienības cena €1,78 par l -
IzpārdotsPANEANGELIVaniļas pulveris PANEANGELI Vanillina, 3g
€0,79 EUR€0,79 EURVienības cena €263,33 par kg