-
EUTHYMOLMaiga zobu pasta EUTHYMOL Sensitive, 75 ml
Tikai 5 atlikumā€6,50 EUR€6,50 EURVienības cena €86,67 par l -
Izpārdots -
ELMEXBalinoša zobu pasta ELMEX Sensitive Whitening, 75 ml
Tikai 4 atlikumā€6,80 EUR€6,80 EURVienības cena €90,67 par l -
JaunsPASTA DEL CAPITANOZobu pasta PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
JaunsPASTA DEL CAPITANOZobu pasta jutīgiem zobiem PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
JaunsPASTA DEL CAPITANOZobu pasta ar hialuronskābi PASTA DEL CAPITANO YaluroniX, 75 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €60,00 par l -
JaunsPASTA DEL CAPITANOBalinoša zobu pasta ar hialuronskābi PASTA DEL CAPITANO YaluroniX White, 75 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €60,00 par l -
-€2COREGAKrēms stiprai fiksācijai + svaigumam COREGA Fresh, 40 ml
€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €0,05 par item€7,50 EUR -
JaunsELMEXZobu pasta ELMEX Opti-Schmelz Professional, 75 ml
€7,50 EUR€7,50 EURVienības cena €100,00 par l