WELL TRUSTED
-
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules Decaffeinated Espresso Dek ( Nescafe, Dolce Gusto ), 30 pcs.
Regular price €11,80 EURSale price €11,80 EUR Regular priceUnit price €0,39 per item -
Sold outVendor:LAVAZZAGround coffee Qualita Oro, 2 x 250g
Regular price €11,80 EURSale price €11,80 EUR Regular priceUnit price €23,60 per kg -
Vendor:KIMBOGround coffee KIMBO Macinato Fresco, 2 x 250g
Only 8 leftRegular price €11,80 EURSale price €11,80 EUR Regular priceUnit price €23,60 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOKēkss The Classic Colomba, 750g
Regular price €11,80 EURSale price €11,80 EUR Regular priceUnit price €15,73 per kg -
Vendor:KIMBOGround coffee KIMBO Aroma Italiano, 2 x 250g
Only 2 leftRegular price €11,80 EURSale price €11,80 EUR Regular priceUnit price €23,60 per kg -
Sold outVendor:STREGAHazelnut crunch coated with dark chocolate STREGA Croccantini, 300g
Regular price €11,50 EURSale price €11,50 EUR Regular priceUnit price €38,33 per kg -
VIVINO ★ 3.9Vendor:SANTA MARIA LA PALMAWhite wine Aragosta Frizzante 11%
Regular price €11,50 EURSale price €11,50 EUR Regular priceUnit price €15,33 per l -
Vendor:PELLINIGround decaffeinated coffee 100% Arabica Espresso, 250g
Only 3 leftRegular price €11,50 EURSale price €11,50 EUR Regular priceUnit price €46,00 per kg -
Vendor:PELLINIGround BIO coffee 100% Arabica Espresso, 250g
Regular price €11,50 EURSale price €11,50 EUR Regular priceUnit price €46,00 per kg -
Sold outVendor:NESQUIKCocoa drink, 800g
Regular price €11,50 EURSale price €11,50 EUR Regular priceUnit price €11,50 per kg -
Sold outVendor:LAVAZZAGround coffee Crema e Gusto Forte, 2 x 250g
Regular price €11,50 EURSale price €11,50 EUR Regular priceUnit price €23,00 per kg -
Sold outVendor:CHANTECLAIRUniversal degreaser CHANTECLAIR Marsiglia Universale, 3 x 600 ml
Regular price €11,40 EURSale price €11,40 EUR Regular priceUnit price €6,33 per l -
Sold outVendor:CHANTECLAIRUniversal cleaning agent CHANTECLAIR Lavender, 3 x 600 ml
Regular price €11,40 EURSale price €11,40 EUR Regular priceUnit price €6,33 per l -
Vendor:PRESIDENTKrēmsiers PRESIDENT Professional Cream Cheese, 1 KG
Only 3 leftRegular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €11,00 per kg -
Vendor:MONINIMONINI GranFruttato Olive Oil 100% Italiano, 500 ml
Only 6 leftRegular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €22,00 per l -
NewVendor:BIO GUSTIAMOOrganic Artichokes in Oil BIO GUSTIAMO Carciogambo alla Romana, 550g
Regular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €20,00 per kg -
VIVINO ★ 3.7Vendor:CANTINE PELLEGRINODesert wine CANTINE PELLEGRINO Moscato Terre Siciliane IGP 16%
Regular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €22,00 per l -
VIVINO ★ 3.6-€2,60Sold outVendor:BOLLASparkling wine BOLLA Prosecco Valdobbiadene Superior DOCG 11%
Regular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €14,67 per l€13,60 EUR -
VIVINO ★ 3.7Vendor:SANTA MARIA LA PALMAWhite wine Aragosta Vermentini di Sardegna DOC 12.5%
Only 10 leftRegular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €14,67 per l -
VIVINO ★ 3.7-€2,60Sold outVendor:VALDOSparkling wine Prosecco Marca Oro Valdobbiadene DOCG 11%
Regular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €14,67 per l€13,60 EUR -
Vendor:LAVAZZAGround coffee Suerte Prezzo Amico, 2 x 250g
Only 5 leftRegular price €11,00 EURSale price €11,00 EUR Regular priceUnit price €22,00 per kg -
Vendor:MARVISMouthwash MARVIS Classic Strong Mint, 400 ml
Only 7 leftRegular price €10,80 EURSale price €10,80 EUR Regular priceUnit price €27,00 per l -
VIVINO ★ 3.9Sold outVendor:TERRE DI VALTERWhite wine Fiano di Avellino DOCG 13.5%
Regular price €10,60 EURSale price €10,60 EUR Regular priceUnit price €14,13 per l -
Vendor:MATILDE VICENZIAssorted biscuits in metal box, 500g
Regular price €10,60 EURSale price €10,60 EUR Regular priceUnit price €21,20 per kg