WELL TRUSTED
-
Sold outVendor:CAPUTODurum wheat flour CAPUTO Semola Rimacinata, 5 kg
Regular price €12,80 EURSale price €12,80 EUR Regular priceUnit price €2,56 per kg -
Vendor:DUE VITTORIENatural balsamic vinegar Aceto Balsamico di Modena IGP, 250 ml
Regular price €12,80 EURSale price €12,80 EUR Regular priceUnit price €51,20 per l -
-€3,70Sold outVendor:FEUDI DI SAN GREGORIORed wine Dal Re Irpinia Aglianico DOC 13.5%
Regular price €12,80 EURSale price €12,80 EUR Regular priceUnit price €17,07 per l€16,50 EUR -
Vendor:KIMBOGround coffee KIMBO Gold Medal, 400g
Only 8 leftRegular price €12,80 EURSale price €12,80 EUR Regular priceUnit price €32,00 per kg -
Vendor:CARBONESemidried artichokes in oil, 950g
Only 8 leftRegular price €12,60 EURSale price €12,60 EUR Regular priceUnit price €13,26 per kg -
Vendor:CAPUTOWheat flour CAPUTO Manitoba Oro, 5 kg
Regular price €12,60 EURSale price €12,60 EUR Regular priceUnit price €2,52 per kg -
VIVINO ★ 3.8NewVendor:CONTE SPAGNOLETTI ZEULIDry white wine CONTE SPAGNOLETTI ZEULI Bombino Bianco 12.5%
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per l -
-€3NewVendor:SVELTODishwashing tablets SVELTO Classico Tabs, 80 pcs.
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €0,16 per item€15,50 EUR -
-€1Sold outVendor:CAFFÈ BORBONECoffee capsules CAFFÈ BORBONE 100% Arabica (150g), 30 pcs.
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €0,42 per item€13,50 EUR -
Sold outVendor:CAFFÈ BORBONECoffee capsules CAFFÈ BORBONE Miscela Decisa Espresso (150g), 30 pcs.
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €0,42 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules LAVAZZA Suerte Nespresso, 30 pcs.
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €0,42 per item -
-€2,30Vendor:MASSERIA SAN NICOLAExtra Virgin Olive Oil MASSERIA SAN NICOLA, 1 L
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €12,50 per l€14,80 EUR -
Sold outVendor:MARVISWhitening Mint toothpaste, 85 ml
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €147,06 per l -
VIVINO ★ 3.7Vendor:VILLA RAIANOWhite wine VILLA RAIANO Fiano di Avellino DOCG 13%
Only 1 leftRegular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per kg -
VIVINO ★ 3.9Vendor:RIVERAWhite wine RIVERA Preludio N°1 Chardonnay 13%
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per l -
VIVINO ★ 3.6Vendor:CANTINA ZACCAGNINIWhite wine Pecorino d’Abruzzo DOC 13%
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per l -
Sold outVendor:BALOCCOBALOCCO Maxiciok Colomba Cake, 750 g
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per kg -
-€1Sold outVendor:GARDELLICoffee beans GARDELLI Cignobianco® Signature Blend, 250g
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €50,00 per kg€13,50 EUR -
-€6Sold outVendor:PERLIERAromatic body spray for women PERLIER Muschio Bianco
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €62,50 per l€18,50 EUR -
Sold outVendor:PELLINIGround coffee Espresso Superiore Tradizionale No. 42, 2x250g
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €25,00 per kg -
VIVINO ★ 3.6Sold outVendor:FORCHIRRed wine Pinot Nero DOC 12.5%
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per l -
VIVINO ★ 3.6Vendor:BANFIRed wine Chianti DOCG 13%
Only 8 leftRegular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per l -
VIVINO ★ 3.8Vendor:MASTRI VERNACOLIWhite wine Cavit Gewürztraminer Trentino DOC 13.5%
Only 7 leftRegular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per l -
VIVINO ★ 3.8Sold outVendor:FEUDI DI SAN GREGORIOWhite wine Falanghina del Sannio DOC 13%
Regular price €12,50 EURSale price €12,50 EUR Regular priceUnit price €16,67 per l