WELL TRUSTED
-
VIVINO ★ 4.0Vendor:TORMARESCANeprica Primitivo IGT Puglia TORMARESCA red wine 14%
Only 4 leftRegular price €14,00 EURSale price €14,00 EUR Regular priceUnit price €18,67 per l -
VIVINO ★ 4.2-€2Vendor:CALITRONegroamaro Salento Ausilio CALITRO red wine 13.5%
Only 6 leftRegular price €14,00 EURSale price €14,00 EUR Regular priceUnit price €18,67 per l€16,00 EUR -
VIVINO ★ 3.8Vendor:CALITRONegroamaro IGP Salento Rosato CALITRO rosé wine 12.5%
Regular price €14,00 EURSale price €14,00 EUR Regular priceUnit price €18,67 per l -
Vendor:LAVAZZACoffee capsules Suerte Lavazza A Modo Mio, 36 pcs.
Only 3 leftRegular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €0,39 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules Intenso Espresso Lavazza A Modo Mio, 36 pcs.
Regular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €0,39 per item -
Vendor:LAVAZZACaffeine-free coffee capsules Lavazza A Modo Mio, 36 pcs.
Only 7 leftRegular price €13,99 EURSale price €13,99 EUR Regular priceUnit price €0,39 per item -
Sold outVendor:CARBONESemi-dried yellow cherry tomatoes CARBONE Ciliegini, 950g
Regular price €13,90 EURSale price €13,90 EUR Regular priceUnit price €14,63 per kg -
Sold outVendor:MAINACupcake Pandoro Pistacchio, 750g
Regular price €13,90 EURSale price €13,90 EUR Regular priceUnit price €18,53 per kg -
Sold outVendor:MAINACupcake Colomba Pistacchio, 750g
Regular price €13,90 EURSale price €13,90 EUR Regular priceUnit price per -
Vendor:STRIANESEPeeled tomatoes San Marzano Dop, 2.5 kg
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €5,52 per kg -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee pads LAVAZZA Crema e Gusto Forte, 50 pcs.
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €0,28 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules LAVAZZA Qualita Rossa Nespresso, 30 pcs.
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €0,46 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules LAVAZZA Crema e Gusto Dolce Nespresso, 30 pcs.
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €0,46 per item -
Sold outVendor:LAVAZZACoffee capsules without caffeine LAVAZZA Dek Nespresso, 30 pcs.
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €0,46 per item -
Sold outVendor:BALOCCOCupcake with chocolate cream with raspberry flavor Pandoro Lampone, 800g
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €17,25 per kg -
Sold outVendor:BALOCCOCake with Sicilian lemon cream filling Pandoro Lemondoro, 800g
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €17,25 per kg -
-€2Sold outVendor:BIO PRESTOUniversal washing powder Total 5in1 Classico, 62MR
Regular price €13,80 EURSale price €13,80 EUR Regular priceUnit price €4,45 per kg€15,80 EUR -
-€2,20Vendor:FARCHIONIExtra Virgin Olive Oil FARCHIONI Estratto a Freddo, 1 L
Regular price €13,60 EURSale price €13,60 EUR Regular priceUnit price €13,60 per l€15,80 EUR -
VIVINO ★ 3.8Vendor:CARPENE MALVOLTISparkling wine Prosecco Superiore DOCG 11%
Only 3 leftRegular price €13,60 EURSale price €13,60 EUR Regular priceUnit price €18,13 per l -
Sold outVendor:PASSALACQUACoffee beans PASSALACQUA Black Vulcan, 500g
Regular price €13,60 EURSale price €13,60 EUR Regular priceUnit price €27,20 per kg -
Sold outVendor:CAPUTOSoft wheat flour CAPUTO Tipo 1, 5 kg
Regular price €13,60 EURSale price €13,60 EUR Regular priceUnit price €2,72 per kg -
Sold outVendor:BAULICupcake La Colomba Limoncè, 750g
Regular price €13,60 EURSale price €13,60 EUR Regular priceUnit price per -
NewVendor:DE CARLOOrganic olive oil DE CARLO 7 Giorni DOP, 500 ml
Only 3 leftRegular price €13,50 EURSale price €13,50 EUR Regular priceUnit price €27,00 per l -
Vendor:PISTIChocolate and hazelnut cream PISTI, 600g
Only 3 leftRegular price €13,50 EURSale price €13,50 EUR Regular priceUnit price €22,50 per kg