WELL TRUSTED
-
Vendor:TESORI D'APULIAItalian snack with onions Taralli Cipolla, 400g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per kg -
Vendor:TESORI D'APULIAItalian snack Taralli Gusto Classico, 400g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per kg -
Vendor:DE NIGRISOrganic apple vinegar, 500 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €5,98 per l -
Vendor:PARMAREGGIOSiers Parmigiano Reggiano Formaggini, 140g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €21,36 per kg -
Vendor:HOPLAFoaming cream UHT aerosol, 250 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l -
Vendor:FELCE AZZURRAIntimate soap Classico, 250 ml
Only 2 leftRegular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l -
Sold outVendor:LAZZARONIGluten-free waffles with cocoa cream, 175g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €17,09 per kg -
Vendor:FELCE AZZURRAIntimate soap Fresh, 250 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l -
Vendor:FELCE AZZURRAIntimate soap Delicato, 250 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l -
-€0,61Sold outVendor:FELCE AZZURRADeodorant Comfort IdraTalc, 150 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €19,93 per l€3,60 EUR -
-€0,61Vendor:FELCE AZZURRADeodorant Classico IdraTalc, 150 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €19,93 per l€3,60 EUR -
Vendor:RUMMOGluten-free pasta Spaghetti N°3, 400g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per kg -
-€0,81Vendor:MISURASoy crackers Natura Ricca, 400g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €7,48 per kg€3,80 EUR -
Vendor:ANTICA ERBORISTERIANettle shampoo for oily hair Seboregolatore Ortica, 250 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l -
Vendor:ANTICA ERBORISTERIASoftening chamomile shampoo Addolcente Camomilla, 250 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l -
Vendor:CAPUTOPizza flour CAPUTO Pizzeria Type 00, 1 kg
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €2,99 per kg -
Vendor:CAPUTOPastry wheat flour CAPUTO Pasticceria, 1 kg
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €2,99 per kg -
Vendor:FELCE AZZURRAFloor detergent Lavender, 1 L
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €2,99 per l -
Vendor:CHANTECLAIRUniversal degreasing and disinfection wipes, 40 pcs.
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price per -
Vendor:RUMMOMakaroni Tagliatelle N°107, 500g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €5,98 per kg -
Vendor:ZUEGGAmarene cherry jam, 320g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €9,34 per kg -
-€0,51Vendor:CHANTECLAIRUniversal cleaner Lemon (refill), 600 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €4,98 per l€3,50 EUR -
Vendor:FATINACashews Organic, 100g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €29,90 per kg -
Vendor:ZUEGGApricot jam, 320g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €9,34 per kg