WELL TRUSTED
-
Vendor:ZUEGGOrange jam, 320g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €9,34 per kg -
Vendor:ZUEGGStrawberry jam, 320g
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €9,34 per kg -
-€0,51Vendor:CHANTECLAIRUniversal cleaner (refill), 625 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €4,78 per l€3,50 EUR -
Vendor:ANTICA ERBORISTERIANatural shampoo Fico D'india, 250 ml
Only 9 leftRegular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l -
Vendor:FELCE AZZURRAFloor detergent Classico, 1 L
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €2,99 per l -
-€1Vendor:FELCE AZZURRARoll-on deodorant Fresh, 50 ml
Regular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €59,80 per l€3,99 EUR -
Vendor:FELCE AZZURRAIntimate soap Ultra Protection, 250 ml
Only 3 leftRegular price €2,99 EURSale price €2,99 EUR Regular priceUnit price €11,96 per l -
Vendor:BIFFISvaiga 4 sieru mērce BIFFI, 150g
Only 9 leftRegular price €2,95 EURSale price €2,95 EUR Regular priceUnit price €19,67 per kg -
Vendor:NOAHummus with chickpeas and avocado NOA, 175g
Only 5 leftRegular price €2,95 EURSale price €2,95 EUR Regular priceUnit price €16,86 per kg -
NewVendor:AGROMONTECherry tomato sauce AGROMONTE Puttanesca, 260g
Regular price €2,95 EURSale price €2,95 EUR Regular priceUnit price €11,35 per kg -
Vendor:AGROMONTECherry tomato and chili pepper sauce AGROMONTE Arrabbiata, 260 g
Regular price €2,95 EURSale price €2,95 EUR Regular priceUnit price €11,35 per kg -
Vendor:GRAN PAVESICrispy snack Sfoglie Lime e Pepe, 150g
Regular price €2,95 EURSale price €2,95 EUR Regular priceUnit price €19,67 per kg -
-€0,55Vendor:FELCE AZZURRATalks ķērmenim Classic Talc, 200g
Regular price €2,95 EURSale price €2,95 EUR Regular priceUnit price €14,75 per kg€3,50 EUR -
-€0,60Vendor:DON CARLOCookies with fruit jam DON CARLO Crostatine Frutta, 200g
Only 4 leftRegular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €14,50 per kg€3,50 EUR -
Vendor:DR. HOUSEDry magnetic wipes for wooden floor care DR. HOUSE, 40 pcs.
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €0,07 per item -
NewVendor:RUMMORUMMO Tripoline Pasta N°81, 500g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €5,80 per kg -
NewVendor:RUMMORUMMO Mezzi Paccheri Rigati Pasta No. 152, 500g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €5,80 per kg -
Vendor:FALCONEApricot and peach tart FALCONE, 240g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €12,08 per kg -
Vendor:LAGOApricot pie LAGO Crostata Albicocca, 350g
Only 3 leftRegular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €8,29 per kg -
NewVendor:RUMMOPasta RUMMO Orecchiette N°87, 500g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €5,80 per kg -
Vendor:RUMMOPasta RUMMO Bombardini Rigati N°154, 500g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €5,80 per kg -
NewVendor:RIO MARESardines in Olive Oil RIO MARE Sardine Olio di Oliva, 120g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €24,17 per kg -
Vendor:ESTATHESugar-free iced tea with lemon flavor ESTATHE Limone, 1500 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €1,93 per l -
Vendor:ESTATHESugar-free iced tea with peach flavor ESTATHE Pesca, 1500 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €1,93 per l