WELL TRUSTED
-
Sold outVendor:SPUMA DI SCIAMPAGNAMarseille soap for cleaning stains Marsiglia Bucato, 250g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €11,60 per kg -
Vendor:LA DROGHERIAHimalayan pink salt Sale Rosa Himalaya, 90g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €32,22 per kg -
Vendor:ROSSANACaramel candies with filling, 175g
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €16,57 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRFloor cleaner Marsiglia e Limone, 750 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €3,87 per l -
Vendor:CHANTECLAIRFloor cleaner Muschio Bianco, 750 ml
Regular price €2,90 EURSale price €2,90 EUR Regular priceUnit price €3,87 per l -
Vendor:PARMAREGGIOKausēts Parmezāna siers šķēlēs Parmigiano Reggiano Fettine, 150g
Regular price €2,89 EURSale price €2,89 EUR Regular priceUnit price €19,27 per kg -
Vendor:AVENILNourishing hand and face soap with argan and vitamin E, 300 ml
Regular price €2,89 EURSale price €2,89 EUR Regular priceUnit price €9,63 per l -
Vendor:CAPUTOWhole wheat flour Farina Di Grano Integrale, 1 kg
Regular price €2,89 EURSale price €2,89 EUR Regular priceUnit price €2,89 per kg -
Sold outVendor:PALMIERIPALMIERI Mortadella Favola, 100g
Regular price €2,85 EURSale price €2,85 EUR Regular priceUnit price €28,50 per kg -
NewVendor:KNORRMilan risotto with saffron KNORR Risotto Milanese, 175 g
Regular price €2,85 EURSale price €2,85 EUR Regular priceUnit price €16,29 per kg -
Vendor:KNORRSaffron and boletus risotto Risotteria Zafferano e Porcini, 175g
Regular price €2,85 EURSale price €2,85 EUR Regular priceUnit price €16,29 per kg -
Vendor:KNORRMushroom risotto Risotteria Porcini, 175g
Regular price €2,85 EURSale price €2,85 EUR Regular priceUnit price €16,29 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOSausmaizītes Integral Granetti, 280g
Regular price €2,85 EURSale price €2,85 EUR Regular priceUnit price €10,18 per kg -
NewVendor:VIGORSOLSugar-free chewing gum VIGORSOL Air Action
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €48,28 per kg -
NewVendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste for sensitive teeth PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €37,33 per l -
NewVendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €37,33 per l -
NewVendor:PERUGINAMilk chocolate with a whole hazelnut BACI Cremoso, 37g
Only 10 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €75,68 per kg -
NewVendor:LAGONo added sugar wafers LAGO Nocciola, 180g
Only 2 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €15,56 per kg -
NewVendor:PATAPATA Rosemary-Flavored Potato Chips, 150g
Only 5 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €18,67 per kg -
NewVendor:DR. HOUSEDR. HOUSE Universal Dry Magnetic Floor-Cleaning Wipes, 40 pcs.
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €0,07 per item -
-€1Vendor:SAPORI DEL SANNIOPork lard SAPORI DEL SANNIO Strutto, 500g
Only 3 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €5,60 per kg€3,80 EUR -
Sold outNewVendor:BALCONIChocolate Cake BALCONI Ciocco Magia, 280g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €10,00 per kg -
NewVendor:MULINO BIANCOWhole grain toasts MULINO BIANCO Fette Integrali, 315g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €8,89 per kg -
NewVendor:MULINO BIANCOToast MULINO BIANCO Fette Dorate, 315g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €8,89 per kg