WELL TRUSTED
-
-€0,70Vendor:SMACCHIO TUTTOConcentrated stain remover SMACCHIO TUTTO, 250 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €11,20 per l€3,50 EUR -
Sold outVendor:COLUSSIPuff Pastry Snack COLUSSI Sfogliate Erbe, 170g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €5,60 per kg -
Sold outVendor:COLUSSIPuff Pastry Snack COLUSSI Sfogliate Classiche, 170g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €5,60 per kg -
NewVendor:RUMMOEgg pasta RUMMO Cannelloni All’Uovo N°176, 250g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €11,20 per kg -
Sold outVendor:POLARETTIFrozen juice ice cream POLARETTI Summer, 10 x 42 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per l -
Vendor:GOLD BUSHBrown cane sugar GOLD BUSH Demerara, 1 kg
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €2,80 per kg -
Vendor:DELVERDEDELVERDE Crostino Dorato Integrale, 300g
Only 8 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €9,33 per kg -
Sold outVendor:SCOIATTOLORavioli ar Prosciutto di Parma DOP SCOIATTOLO, 200g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg -
Vendor:MIL MILLiquid soap with yuzu scent MIL MIL Yuzu, 500 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €5,60 per l -
Vendor:MIL MILLiquid soap with argan oil MIL MIL, 500 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €5,60 per l -
-€0,49Sold outVendor:PARMAREGGIOSiers ar klasisko Parmigiano Reggiano PARMAREGGIO, 120g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €23,33 per kg€3,29 EUR -
Sold outVendor:LATTERIA SORESINARīvēts cietais siers LATTERIA SORESINA Grana Padano, 100g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
Sold outVendor:SCOIATTOLOTortellini ar rikotas sieru un spinātiem SCOIATTOLO, 200g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg -
Sold outVendor:SCOIATTOLORavioli ar Burrata sieru un citrona miziņu SCOIATTOLO, 200g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg -
Vendor:FRATELLI BRAZZALESaldkrējuma sviests 84% BRAZZALE Superiore, 125g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €22,40 per kg -
Vendor:GALBANIKausēts siers GALBANI Crema Bel Paese, 175g
Only 5 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €16,00 per kg -
Vendor:SVELTODishwashing detergent SVELTO Lemon, 1030 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €2,72 per l -
Sold outVendor:SCOIATTOLOEgg ravioli with veal SCOIATTOLO, 200g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg -
Sold outVendor:SCOIATTOLOFilled ravioli with Parmigiano Reggiano cheese SCOIATTOLO, 200g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €14,00 per kg -
NewVendor:MOLINO ROSSETTOPizza mix with sourdough MOLINO ROSSETTO Pizza, 750g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €3,73 per kg -
Vendor:LORIANAVery thin piadina LORIANA La Piadina, 350g
Only 5 leftRegular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €8,00 per kg -
Vendor:ALGACoconut oil ecological soap ALGA Sapone Ecologico, 400g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €7,00 per kg -
NewVendor:MATILDE VICENZIPuff pastry cannoli with pistachio cream MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €28,00 per kg -
Sold outVendor:PANEANGELIChantilly cream PANEANGELI Crema Chantilly, 80 g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €35,00 per kg