WELL TRUSTED
-
Vendor:LA DROGHERIAFour seasons pepper, 35g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €80,00 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOShortbread cookies Girotondi, 350g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €8,00 per kg -
Vendor:CHANTECLAIRStain removal soap Savon Marseille, 250g
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €11,20 per kg -
Vendor:PARMAREGGIORīvēts cietais siers Parmigiano Reggiano 30 mēn., 60g
Regular price €2,79 EURSale price €2,79 EUR Regular priceUnit price €46,50 per kg -
Vendor:MULINO BIANCOSausmaizītes Granetti Classici, 280g
Regular price €2,79 EURSale price €2,79 EUR Regular priceUnit price €9,96 per kg -
NewVendor:ROSSO GARGANOTomato purée ROSSO GARGANO Passata di Puglia, 690g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €3,91 per kg -
NewVendor:MATILDE VICENZICookies with mango flavor GRISBI Mango and White Chocolate, 112g
Only 1 leftRegular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €24,11 per kg -
Sold outVendor:FELSINEOVārīta desa Mortadella FELSINEO, 100g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €27,00 per kg -
NewVendor:FORTEDurum wheat friselle FORTE Di Grano Duro, 350g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €7,71 per kg -
Vendor:FORTEMultigrain Altamura friselle FORTE, 350g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €7,71 per kg -
Sold outVendor:RUMMOEgg pasta RUMMO Paglia E Fieno All’Uovo N°105, 250g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €10,80 per kg -
Vendor:RUMMOEgg pasta RUMMO Tagliatelle All’Uovo N°132, 250g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €10,80 per kg -
Sold outVendor:RUMMOEgg pasta Tagliolini N°93, 250g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €10,80 per kg -
Vendor:CHIARO LUCEGlass and mirror cleaning spray, 300 ml
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €9,00 per l -
Sold outVendor:MATILDE VICENZICookies with Baileys cream filling Grisbi Baileys, 112g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €24,11 per kg -
Sold outVendor:MARUZZELLASardines in olive oil, 120g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €22,50 per kg -
Vendor:MUTTITomato puree with basil Passata Basilico, 700g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €3,86 per kg -
Sold outVendor:MICCIOGreen olives with whole almonds, 150g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €18,00 per kg -
Vendor:MATILDE VICENZICookies with pistachio cream filling Grisbi Pistacchio, 135g
Only 10 leftRegular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €20,00 per kg -
Sold outVendor:LAGOWaffles with dark chocolate Plaisir Fondente, 190g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €14,21 per kg -
Vendor:MUTTITomato sauce with basil, 280g
Regular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €9,64 per kg -
Vendor:GRAN CEREALEWhole grain cookies Frutta, 250g
Only 8 leftRegular price €2,70 EURSale price €2,70 EUR Regular priceUnit price €10,80 per kg -
Vendor:BIFFIMandarin sauce for cheese, 100g
Regular price €2,69 EURSale price €2,69 EUR Regular priceUnit price €26,90 per kg -
Vendor:BIFFIFig sauce for cheese, 100g
Regular price €2,69 EURSale price €2,69 EUR Regular priceUnit price €26,90 per kg