WELL TRUSTED
-
Vendor:PASTA DEL CAPITANOMouthwash Antiplacca, 400 ml
Regular price €2,29 EURSale price €2,29 EUR Regular priceUnit price €5,73 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Plaque and Caries, 100 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €24,00 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Baking Soda, 100 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €24,00 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Antitartaro, 100 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €24,00 per l -
IZPĀRDOŠANA
Kamēr prece ir pieejama
-
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Turmeric & Propolis, 75 ml
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €26,53 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste Carbone Charcoal, 100 ml
Regular price €2,40 EURSale price €2,40 EUR Regular priceUnit price €24,00 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOMouthwash Whitening, 400 ml
Regular price €2,50 EURSale price €2,50 EUR Regular priceUnit price €6,25 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothbrush Medium, 1 pc.
Regular price €1,49 EURSale price €1,49 EUR Regular priceUnit price per -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOOral aerosol Fresco Spray, 15 ml
Regular price €3,90 EURSale price €3,90 EUR Regular priceUnit price €260,00 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOMouthwash Charcoal Carbone, 400 ml
Regular price €2,49 EURSale price €2,49 EUR Regular priceUnit price €6,23 per l -
Sold outVendor:PASTA DEL CAPITANOKids toothpaste Strawberry Baby 3+, 75 ml
Regular price €1,99 EURSale price €1,99 EUR Regular priceUnit price €26,53 per l -
Vendor:PASTA DEL CAPITANOToothbrush Hard, 1 pc.
Regular price €1,49 EURSale price €1,49 EUR Regular priceUnit price per -
Sold outVendor:PASTA DEL CAPITANOToothbrush PASTA DEL CAPITANO Soft, 1 pc.
Regular price €1,49 EURSale price €1,49 EUR Regular priceUnit price per -
NewVendor:PASTA DEL CAPITANOWhitening toothpaste with hyaluronic acid PASTA DEL CAPITANO YaluroniX White, 75 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €60,00 per l -
NewVendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste for sensitive teeth PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €37,33 per l -
NewVendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste with hyaluronic acid PASTA DEL CAPITANO YaluroniX, 75 ml
Regular price €4,50 EURSale price €4,50 EUR Regular priceUnit price €60,00 per l -
NewVendor:PASTA DEL CAPITANOToothpaste PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
Regular price €2,80 EURSale price €2,80 EUR Regular priceUnit price €37,33 per l

