-
-€0,30COLUSSIBiskvīta cepumi COLUSSI Zuppalatte, 250g
€1,90 EUR€1,90 EURVienības cena €7,60 par kg€2,20 EUR -
IzpārdotsCOLUSSIBiskvīta cepumi ar šokolādes gabaliņiem COLUSSI CioccoRe, 500g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par kg -
IzpārdotsCOLUSSICepumi ar karamelizētām mandelēm un medu COLUSSI Tondorle, 500g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par kg -
Izpārdots -
IZPĀRDOŠANA
Kamēr prece ir pieejama
-
IzpārdotsCOLUSSIKārtainās mīklas uzkoda COLUSSI Sfogliate Classiche, 170g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg -
IzpārdotsCOLUSSIKārtainās mīklas uzkoda COLUSSI Sfogliate Erbe, 170g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg

