-
CRASTANŠķīstošie itāļu mieži CRASTAN Orzo Italiano, 200g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,00 par kg -
JaunsCRASTANŠķīstošā cigoriņu kafija CRASTAN Cicoria, 100g
€4,80 EUR€4,80 EURVienības cena €48,00 par kg -
-€0,81CRASTANKapučīno CRASTAN Cappuccino Solubile, 250g
Tikai 1 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg€4,80 EUR -
CRASTANKapučīno ar lazdu riekstu garšu CRASTAN Nocciolino, 150g
Tikai 2 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €26,60 par kg -
IZPĀRDOŠANA
Kamēr prece ir pieejama
-
CRASTANŽeņšeņa šķīstošā kafija CRASTAN Ginseng e Caffe, 200g
Tikai 7 atlikumā€5,50 EUR€5,50 EURVienības cena €27,50 par kg

