-
-
IzpārdotsLAGOVafeles ar tumšo šokolādi LAGO Plaisir Fondente, 190g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €14,21 par kg -
LAGOVafeļu rullīši LAGO Cacao, 80g
Tikai 7 atlikumā€1,60 EUR€1,60 EURVienības cena €20,00 par kg -
LAGOCepumi ar aprikožu džemu LAGO Crostatine Albicocca, 240g
Tikai 7 atlikumā€2,39 EUR€2,39 EURVienības cena €9,96 par kg -
IZPĀRDOŠANA
Kamēr prece ir pieejama
-
LAGOVafeles ar piena šokolādi LAGO Plaisir Latte, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
-
LAGOVafeles ar lazdu riekstu krēmu LAGO Nocciola, 125g
€1,50 EUR€1,50 EURVienības cena €12,00 par kg -
LAGOAprikožu pīrāgs LAGO Crostata Albicocca, 350g
Tikai 3 atlikumā€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,29 par kg -
JaunsLAGOVafeles bez pievienota cukura LAGO Nocciola, 180g
Tikai 4 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €15,56 par kg

