-
JaunsCHANTECLAIRDaudzfunkcionāls dezinfekcijas un attaukošanas līdzeklis CHANTECLAIR, 625 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,08 par l -
IzpārdotsCHANTECLAIRUniversālais tīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis ar balinātāju CHANTECLAIR, 625 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,08 par l -
IzpārdotsCAFFÈ VERGNANOKafijas kapsulas CAFFÈ VERGNANO Espresso 100% Arabica, 10 gab.
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €0,38 par item -
Izpārdots -
PONTIBalzāmetiķa krēmīga glazūra PONTI Modena IGP, 250g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €15,20 par kg -
CHANTECLAIRUniversāls tīrīšanas līdzeklis ar sodu CHANTECLAIR, 600 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,33 par l -
CHANTECLAIRPutojošs tīrītājs tualetes podam ar balinātāju CHANTECLAIR, 625 ml
Tikai 2 atlikumā€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,08 par l -
VALSOIALazdu riekstu krēms VALSOIA 100% Vegetale, 200g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €19,00 par kg -
CAPUTOSausais aktīvais raugs CAPUTO Lievito Secco, 100g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €38,00 par kg -
-
-€1,50AGRISICILIACitronu marmelāde AGRISICILIA Limone di Siracusa I.G.P., 360g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €10,56 par kg€5,30 EUR -
-€0,80TESORI d'ORIENTEVeļas mīkstinātājs TESORI D'ORIENTE Thalasso Therapy, 38MR
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €5,00 par l€4,60 EUR -
-
IzpārdotsKNORRGranulēts dārzeņu buljons KNORR Vegetale, 150g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €25,33 par kg -
KNORRGranulēts buljons un garšviela KNORR Classico, 150g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €25,33 par kg -
-€0,80TESORI d'ORIENTEVeļas mīkstinātājs TESORI D'ORIENTE White Musk, 38MR
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €5,00 par l€4,60 EUR -
-€0,80TESORI d'ORIENTEVeļas mīkstinātājs TESORI D'ORIENTE Persian Dream, 38MR
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €5,00 par l€4,60 EUR -
CHANTECLAIRVannas istabas tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Bagno, 625 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,08 par l -
CHANTECLAIRUniversālais atkaļķotājs CHANTECLAIR Aceto Bianco Anticalcare, 625 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,08 par l -
MULINO BIANCOCepumi ar tumšo šokolādi MULINO BIANCO Cioccograno, 330g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €11,52 par kg -
-€0,80TESORI d'ORIENTEAuduma mīkstinātājs TESORI D'ORIENTE Hammam, 38MR
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €5,00 par l€4,60 EUR -
-€0,80TESORI d'ORIENTEAuduma mīkstinātājs TESORI D'ORIENTE Japanese Rituals, 38MR
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €5,00 par l€4,60 EUR -
-€0,80TESORI d'ORIENTEVeļas mīkstinātājs TESORI D'ORIENTE Ayurveda, 38MR
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €5,00 par l€4,60 EUR -
CHANTECLAIRUniversāls tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Lavanda, 600 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,33 par l