-
-€1AGRISICILIASmērējams pistāciju krēms 20% AGRISICILIA, 200g
Tikai 4 atlikumā€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €19,00 par kg€4,80 EUR -
-€0,70SPERLARIKarameļu konfektes ar dažādām garšām SPERLARI Assortite, 420g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,05 par kg€4,50 EUR -
IzpārdotsDIANINOKūpināts siers DIANINO Scamorza Affumicata, 300g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €12,67 par kg -
IzpārdotsJauns -
IzpārdotsSOVERINIRikotas siera un trifeļu ravioli SOVERINI Bologna, 250g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €15,20 par kg -
IzpārdotsPARMACOTTOVītināts cūkgaļas šķiņķis PARMACOTTO Prosciutto Crudo, 100g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €38,00 par kg -
JaunsOROCepumi ar piena šokolādes pārklājumu ORO Ciok al Latte, 250g
Tikai 3 atlikumā€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €15,20 par kg -
JaunsMISURAPilngraudu krekeri MISURA Integrali Ricchi di Fibre, 385g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,87 par kg -
-€0,70COMFORTVeļas mīkstinātājs jutīgai ādai COMFORT Pure, 50MR
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €3,04 par l€4,50 EUR -
CIFPelējuma un sēnītes noņēmējs CIF Rimuovi Muffa, 500 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €7,60 par l -
HEROMeža ogu ievārījums bez pievienota cukura HERO Frutti di Bosco, 280g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
HEROAveņu ievārījums bez pievienota cukura HERO Lamponi, 280g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
IzpārdotsZUEGGMango ievārījums bez pievienota cukura ZUEGG, 220g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €17,27 par kg -
IzpārdotsKINDERBiskvīta uzkoda ar aprikožu ievārījumu KINDER Brioss, 280g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg -
FELCE AZZURRADezodorants vīriešiem FELCE AZZURRA Power Fresh, 150 ml
Tikai 6 atlikumā€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €25,33 par l -
FELCE AZZURRADezodorants vīriešiem FELCE AZZURRA Cool Blue, 150 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €25,33 par l -
IzpārdotsAURIGAGrilēta laša fileja olīveļļā AURIGA Salmone Grigliato, 110g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €34,55 par kg -
JaunsCHANTECLAIRUniversāls smaku likvidējošs attaukošanas līdzeklis CHANTECLAIR Elimina Odori, 600 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,33 par l -
-
IzpārdotsCHANTECLAIRTīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis ar ziedu aromātu CHANTECLAIR Floral, 600 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €6,33 par l -
IzpārdotsTESORI d'ORIENTERoku krēms TESORI D'ORIENTE Byzantium, 75 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €50,67 par l -
IzpārdotsORZOROŠķīstošie organiskie mieži ORZORO Naturale, 500g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €7,60 par kg -
RIO MARETunča pesto ar mandelēm un pekorīno sieru RIO MARE, 130g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €29,23 par kg -
JaunsRIO MARETunča pesto ar pistācijām un citronu RIO MARE, 130g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €29,23 par kg