-
-€1JaunsSORIMozzarella siers SORI Di Bufala Campana DOP, 250g
Tikai 8 atlikumā€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €15,60 par kg€4,90 EUR -
JaunsFALCONEMīkstie itāļu amaretti cepumi ar lazdu riekstiem FALCONE Amaretti Nocciola, 170g
Tikai 3 atlikumā€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €22,94 par kg -
IzpārdotsFALCONEMīkstie cepumi ar kafijas garšu FALCONE Amaretti al Caffe, 170g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €22,94 par kg -
JaunsANGELO PARODISkumbrijas filejas olīveļļā ANGELO PARODI Filetti di Sgombro, 125g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €31,20 par kg -
-€0,70JaunsMANTOVADabīgs ābolu etiķa aerosols MANTOVA Aceto di Mele, 200 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par l€4,60 EUR -
JaunsCHANTECLAIRUniversālais tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Muschio Bianco, 600 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €6,50 par l -
MULINO BIANCOPilngraudu kruasāni MULINO BIANCO Cornetti Integrale, 240g
Tikai 1 atlikumā€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €16,25 par kg -
JaunsSAN BENEDETTOGāzēts ūdens ar sifonu SAN BENEDETTO My Soda, 1500 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €2,60 par l -
-€2,60CENTRAL FORMAGGIRikota Montella ar čili pipariem CENTRAL FORMAGGI, 400g
Tikai 2 atlikumāNo €3,90 EURNo €3,90 EURVienības cena €13,28 par kg€6,50 EUR -
ZAINIRūgts kakao pulveris ZAINI Amaro, 120g
Tikai 10 atlikumā€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €32,50 par kg -
IzpārdotsKNORRDārzeņu minestrone zupa ar pākšaugiem KNORR Legumi, 545g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €7,16 par kg -
-
IzpārdotsMULINO BIANCOTartaletes ar ābolu pildījumu MULINO BIANCO Tartelle Cuor di Mela, 288g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €13,54 par kg -
CAMEOSafrāna pulveris CAMEO Zafferano Rosso 3 gab.
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €1,30 par item -
RIO MARETunča pesto ar baziliku un priežu riekstiem RIO MARE, 130g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €30,00 par kg -
BIFFISiera un piparu mērce BIFFI Cacio e Pepe, 190g
Tikai 8 atlikumā€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €20,53 par kg -
AGROMONTEAr rokām gatavota artišoku bruskete AGROMONTE Bruschetta Carciofi, 100g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €39,00 par kg -
MISURAPilngraudu cepumi ar meža ogu un biešu pildījumu MISURA, 260g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €15,00 par kg -
MISURAPilngraudu cepumi ar ķirbju, burkānu un apelsīnu pildījumu MISURA, 260g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €15,00 par kg -
-
PASTA DEL CAPITANOMutes dobuma aerosols PASTA DEL CAPITANO Fresco Spray, 15 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €260,00 par l -
-
ROSSANAKaramele ar pistācijas krēma pildījumu ROSSANA Pistacchio, 150g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €26,00 par kg -
-€0,50GALLOMelnie rīsi GALLO Riso Nero Integrale, 500g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €7,80 par kg€4,40 EUR