-
TOSCHIKiršu glazūra TOSCHI Amarena, 200g
Tikai 10 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €19,95 par kg -
TOSCHITumšās šokolādes glazūra TOSCHI Fondente, 200g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €19,95 par kg -
D'AMICOArtišoki saulespuķu sēklu eļļā D'AMICO Carciofi alla Rustica , 280g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €14,25 par kg -
CHICCOVeļas mīkstinātājs bērnu apģērbiem CHICCO Sweet Talcum, 30MR
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €5,32 par l -
-€1,81IzpārdotsCHANTECLAIRVeļas mazgāšanas līdzeklis CHANTECLAIR Marsiglia, 27MR
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €2,66 par l€5,80 EUR -
FELCE AZZURRARoll-on dezodorants FELCE AZZURRA Skin Care, 50 ml
Tikai 6 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €79,80 par l -
FELCE AZZURRARoll-on dezodorants FELCE AZZURRA Classic, 50 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €79,80 par l -
BILBAMatu laka ar kviešu dīgļiem un keramīdiem BILBA, 250 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par l -
BILBAMatu laka ar līnseklu eļļu BILBA, 250 ml
Tikai 5 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par l -
-€1TESORI d'ORIENTEDušas eļļa TESORI D'ORIENTE Rice & Tsubaki Oils, 250 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par l€4,99 EUR -
-€2,81BOROTALCOIszmidzināms dezodorants BOROTALCO Vapo Original, 75 ml
Tikai 1 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €53,20 par l€6,80 EUR -
-€0,91CHILLYIntīmās ziepes CHILLY Delicate & Sensitive, 200 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €19,95 par l€4,90 EUR -
-€0,81ARTIGIANAGrilēti artišoki ARTIGIANA Carciofini Arrostiti, 280g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €14,25 par kg€4,80 EUR -
-€0,91IzpārdotsANTIKALAntibakteriālais līdzeklis kaļķakmens likvidēšanai ANTIKAL, 800 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €4,99 par l€4,90 EUR -
-€0,51BOROTALCOZīmuļa dezodorants BOROTALCO Original, 40 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €99,75 par l€4,50 EUR -
Izpārdots -
-€0,81SPUMA DI SCIAMPAGNAŠķidrās krēmziepes SPUMA DI SCIAMPAGNA Amethyst & Orchid, 1300 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €3,07 par l€4,80 EUR -
-€0,91LA DROGHERIARozā pipari un citrons LA DROGHERIA, 33g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €120,91 par kg€4,90 EUR -
-€0,51MULINO BIANCOAprikožu kūkas Crostatine Albicocca MULINO BIANCO, 400g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €9,98 par kg€4,50 EUR -
MISURAJogurta cepumi bez pievienota cukura MISURA Dolcesenza, 400 g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €9,98 par kg -
BIOREPAIRBērnu zobu pasta BIOREPAIR Fragola Kids 0+, 50 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €79,80 par l -
-€0,91SPUMA DI SCIAMPAGNAVeļas mīkstinātājs SPUMA DI SCIAMPAGNA Fresco Puro, 60MR
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €3,33 par l€4,90 EUR -
IzpārdotsMISTER MAGICLedusskapja atsvaidzinātājs ar citrona ekstraktu MR. MAGIC Lemon, 40 g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €99,75 par kg -
-€1TESORI d'ORIENTEDušas eļļa TESORI D'ORIENTE Argan & Sweet Cyperus, 250 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par l€4,99 EUR