-
CRASTANKapučīno ar lazdu riekstu garšu CRASTAN Nocciolino, 150g
Tikai 2 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €26,60 par kg -
FALCONECepumi ar pistācijas krēmu FALCONE Cuor di Crema Pistacchio, 200g
Tikai 8 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €19,95 par kg -
PONTIModenas balzamiko etiķis PONTI Modena IGP, 500 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €7,98 par l -
MISTER MAGICLedusskapja smaku absorbētājs ar dabīgo etiķi MISTER MAGIC, 40g
Tikai 2 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €99,75 par kg -
CHICCOVeļas mīkstinātājs bērnu apģērbiem CHICCO Tender Touch, 30MR
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €5,32 par l -
CHICCOVeļas mīkstinātājs bērnu apģērbiem CHICCO Delicate Flowers, 30MR
Tikai 6 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €5,32 par l -
IzpārdotsMATILDE VICENZICepumi ar šokolādes krēma pildījumu GRISBI Colazione Cioccolato, 250g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg -
IzpārdotsSPUMA DI SCIAMPAGNATraipu tīrīšanas putas SPUMA DI SCIAMPAGN Bianco Puro 2in1, 500 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €7,98 par l -
-€2,31IzpārdotsCOMPAGNIA DELLE INDIEAromātiskās vannas putas COMPAGNIA DELLE INDIE Mughetto & Muschio Bianco N19, 500 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena par€6,30 EUR -
IzpārdotsVIAKALLīdzeklis kaļķakmens likvidēšanai VIAKAL Fresh Spray, 470 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €8,49 par l -
BIOREPAIRBērnu zobu pasta ar vīnogu ekstraktu BIOREPAIR Kids 0+, 50 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €79,80 par l -
RUMMOBezglutēna kartupeļu klimpas RUMMO Gnocchi, 500g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €7,98 par kg -
LE VENEZIANEMini grissini bez glutēna ar sezamu un čia LE VENEZIANE, 250g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg -
MISTER MAGICLedusskapja atsvaidzinātājs ar sodu un jūras sāli MISTER MAGIC, 40g
Tikai 9 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €99,75 par kg -
IzpārdotsVIAKALTīrīšanas līdzeklis kaļķakmens likvidēšanai VIAKAL, 470 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €8,49 par l -
FALCONEMīkstie cepumi ar pistācijām FALCONE Amaretti Pistacchio, 170g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €23,47 par kg -
-
TOSCHIMeža ogu glazūra TOSCHI Frutti di Bosco, 200g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €19,95 par kg -
GRAN PAVESICepumi ar šokolādes gabaliņiem PAVESI Gocciole, 500g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €7,98 par kg -
-€0,61IzpārdotsLYSOFORMDezinficējošs grīdu tīrīšanas līdzeklis LYSOFORM Classico, 1100 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €3,63 par l€4,60 EUR -
-€0,91IzpārdotsSPUMA DI SCIAMPAGNAVeļas mīkstinātājs SPUMA DI SCIAMPAGNA Carezza D'Argan, 60MR
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €3,33 par l€4,90 EUR -
-€0,90MANTOVAOrganiskā kokosriekstu eļļa MANTOVA, 200 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €19,95 par kg€4,89 EUR -
-