-
-€1,10AGRISICILIASicīlijas rūgto apelsīnu marmelāde AGRISICILIA, 360g
Tikai 1 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,60 EUR -
-€1,40AGRISICILIASicīlijas sarkano apelsīnu marmelāde AGRISICILIA Rossa, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,90 EUR -
IzpārdotsJaunsKINDERPilngraudu brokastu uzkoda KINDER Colazione Piu' Integrale, 290g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €15,17 par kg -
-€0,80PRORASOSkūšanās putas vīriešiem PRORASO Sandalwood, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
-€0,80PRORASOSkūšanās putas vīriešiem PRORASO Cocoa & Shea Butter, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
-€0,80PRORASOSkūšanās putas vīriešiem PRORASO Menthol & Eucaliptus, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
JaunsBOSCHETTIĀbolu un cidonijas sinepju mērce BOSCHETTI Mele e Mele Cotogne, 130g
Tikai 10 atlikumā€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €33,85 par kg -
BOSCHETTICitrona un ingvera sinepju mērce BOSCHETTI Limone e Zenzero, 130g
Tikai 4 atlikumā€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €33,85 par kg -
BOSCHETTISinepju mērce ar vīģēm BOSCHETTI Salsa Senapata Fico, 130g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €33,85 par kg -
IzpārdotsBOSCHETTISarkano sīpolu sinepju mērce BOSCHETTI Salsa Cipolla Rossa, 130g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €33,85 par kg -
BIO GUSTIAMOKaltēti tomāti BIO GUSTIAMO Puglia, 280g
Tikai 6 atlikumā€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €15,71 par kg -
IzpārdotsOROPilngraudu cepumi ar tumšās šokolādes gabaliņiem ORO Grano Fondente, 300g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
IzpārdotsOROPilngraudu cepumi ar tumšo šokolādi ORO Cioccoro, 300g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
IzpārdotsDIETORCukura aizvietotājs no stēvijas ekstrakta DIETOR Cuor di Stevia, 150g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €29,33 par kg -
KINDERBrokastu uzkoda bērniem KINDER Colazione Piu', 300g
Tikai 9 atlikumā€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par kg -
LA MOLISANAMelnie spageti LA MOLISANA Al Nero Di Seppia, 500g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €8,80 par kg -
GRAN CEREALEPilngraudu cepumi GRAN CEREALE Classico Grano Italiano, 500g
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €8,80 par kg -
PRORASOSkūšanās putas vīriešiem PRORASO Sensitive, 300 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €14,67 par l -
-€0,80PRORASOSkūšanās putas vīriešiem PRORASO Aloe & Vitamin E, 400 ml
€4,40 EUR€4,40 EURVienības cena €11,00 par l€5,20 EUR -
Izpārdots -
CITRESĶiploki “Sicīlijas gaumē” CITRES Aglio Siciliana, 290g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €14,83 par kg -
JaunsANTICHI PODERIMakaroni ar kalmāru tinti ANTICHI PODERI Nero di Seppia, 250g
Tikai 9 atlikumā€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €17,20 par kg -
JaunsANTICHI PODERIMakaroni ar ķiplokiem un baziliku ANTICHI PODERI Linguine, 250g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €17,20 par kg -
Jauns