-
-€1MANTOVALinsēklu eļļas aerosols MANTOVA Sprayleggero, 200 ml
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €23,00 par l€5,60 EUR -
DE NIGRISOrganiskais granātābolu etiķis DE NIGRIS, 500 ml
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €9,20 par l -
Izpārdots -
-€0,70AGRISICILIABergamotes marmelāde AGRISICILIA Marmellata Di Bergamotto, 360g
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €12,78 par kg€5,30 EUR -
MISTER MAGICLedusskapja un mikroviļņu krāsns tīrītājs MISTER MAGIC, 500 ml
Tikai 1 atlikumā€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €9,20 par l -
-€1ANTIKALLīdzeklis kaļķakmens likvidēšanai ANTIKAL Professional Disinfectant Limescale, 750 ml
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €6,13 par l€5,60 EUR -
BIOREPAIRBērnu zobu pasta BIOREPAIR Junior 6+, 75 ml
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €61,33 par l -
CHANTECLAIRSmaržīgie spilventiņi drēbēm CHANTECLAIR Sea Salts & Lotus Flowers, 3 gab.
€4,60 EUR€4,60 EURVienības cena €1,53 par item -
JaunsBIRAGHISiers BIRAGHI Gorgonzola DOP, 200g
Tikai 6 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €30,00 par kg -
JaunsPASTA DEL CAPITANOBalinoša zobu pasta ar hialuronskābi PASTA DEL CAPITANO YaluroniX White, 75 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €60,00 par l -
JaunsPASTA DEL CAPITANOZobu pasta ar hialuronskābi PASTA DEL CAPITANO YaluroniX, 75 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €60,00 par l -
JaunsAFELTRAMakaroni AFELTRA Fusillone IGP, 500g
Tikai 3 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €9,00 par kg -
Jauns -
Jauns -
Jauns -
JaunsMIELIZIABioloģiskais citrusaugļu ievārījums MIELIZIA Agrumi, 250g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €18,00 par kg -
-
-€1,10AGRISICILIASicīlijas bumbieru ievārījums AGRISICILIA Pera Coscia di Sicilia, 360g
Tikai 6 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg€5,60 EUR -
JaunsCAROZZIMīkstais siers CAROZZI Taleggio DOP, 200g
Tikai 7 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
MARUZZELLATuncis olīveļļā MARUZZELLA Tonno Olio di Oliva, 3 x 90g
Tikai 9 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
JaunsAGRISICILIASicīlijas zemeņu ievārījums AGRISICILIA Extra Fragola di Sicilia, 340g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €13,24 par kg -
Izpārdots -
MIELIZIAVīģu un citronu ievārījums MIELIZIA Fichi e Limoni, 250g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €18,00 par kg -
RENZINICūkgaļas desa RENZINI Norciccia, 300g
Tikai 2 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €22,50 par kg