-
SAN VINCENZOPikants smērējams salami SAN VINCENZO Nduja di Spilinga, 200g
Tikai 2 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €22,50 par kg -
RHUTTENRoku mazgāšanas pasta ar citronu aromātu RHUTTEN Taken, 1 kg
Tikai 9 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €4,50 par kg -
-
-€1IzpārdotsSANPELLEGRINOBezalkoholisks gāzēts dzēriens SANPELLEGRINO Cocktail, 4 x 200 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €5,63 par l€5,50 EUR -
-€1IzpārdotsSANPELLEGRINOBezalkoholisks gāzēts dzēriens SANPELLEGRINO Limonata, 4 x 200 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €5,63 par l€5,50 EUR -
SMAPIUCitronskābes tīrīšanas līdzeklis SMAPIU Acido Citrico, 500 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €9,00 par l -
IzpārdotsLINDTPiena šokolāde bez pievienota cukura LINDT Latte, 100g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par kg -
-€1,30ZAINIBaltā šokolāde ZAINI Emilia Bianco, 200g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €22,50 par kg€5,80 EUR -
PANEANGELIMaisījums vaniļas kūkas cepšanai PANEANGELI Torta Vaniglia, 410g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €10,98 par kg -
CHANTECLAIRTraipu tīrītājs CHANTECLAIR Scioglimacchia, 500 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €9,00 par l -
ALCE NEROOrganiskais Dženovas pesto ALCE NERO, 130g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €34,62 par kg -
-€3IzpārdotsCOMPAGNIA DELLE INDIEParfum COMPAGNIA DELLE INDIE 7 Iris e Patchouli, 100 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par l€7,50 EUR -
IzpārdotsAGRISICILIAPistāciju un kakao smērējams krēms AGRISICILIA PistiChoc, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
IzpārdotsAGRISICILIAMandarīnu marmelāde AGRISICILIA Tardivo di Ciaculli, 360g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
QUASARLīdzeklis koka virsmu un mēbeļu tīrīšanai un pulēšanai QUASAR, 580 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €7,76 par l -
SWEET HOME COLLECTIONAromātiskie kociņi SWEET HOME COLLECTION Mojito, 100 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €45,00 par l -
Jauns -
MARUZZELLADabīgais tuncis MARUZZELLA Tonno al Naturale, 3x100g
Tikai 10 atlikumā€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €15,00 par kg -
Izpārdots -
-€1NEUTRO ROBERTSRoll on dezodorants NEUTRO ROBERTS Fresh Bergamot & Ginger, 50 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €90,00 par l€5,50 EUR -
-€1NEUTRO ROBERTSRoll on dezodorants NEUTRO ROBERTS Fresh Green Tea & Lime, 50 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €90,00 par l€5,50 EUR -
-€1NEUTRO ROBERTSRoll on dezodorants NEUTRO ROBERTS Fresh Monoi & Freesia, 50 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €90,00 par l€5,50 EUR -
-€1NEUTRO ROBERTSRoll on dezodorants NEUTRO ROBERTS Fresco Classico, 50 ml
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €90,00 par l€5,50 EUR -
IzpārdotsATKINSONParfimētas ziepes ATKINSON Colonial Fragrance, 125g
€4,50 EUR€4,50 EURVienības cena €36,00 par kg