-
AURICCHIOGorgonzola krēmsiers AURICCHIO, 150g
Tikai 7 atlikumā€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €28,67 par kg -
-€0,50IzpārdotsZAINIŠokolādes graudiņi ZAINI Gocce Fondente 48%, 160g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €26,88 par kg€4,80 EUR -
IzpārdotsCOLUSSICepumi ar karamelizētām mandelēm un medu COLUSSI Tondorle, 500g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par kg -
IzpārdotsCOLUSSIBiskvīta cepumi ar šokolādes gabaliņiem COLUSSI CioccoRe, 500g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par kg -
MISURAAuzu, rīsu un kviešu pārslas bez pievienota cukura MISURA, 350g
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €12,29 par kg -
CHANTECLAIRTraipu tīrīšanas līdzeklis apkaklēm un aprocēm CHANTECLAIR, 500 ml
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par l -
-€0,69OMINO BIANCOTraipu tīrīšanas līdzeklis ar Marseļas ziepēm OMINO BIANCO, 500 ml
€4,30 EUR€4,30 EURVienības cena €8,60 par l€4,99 EUR -
Izpārdots -
-
-€0,51JaunsMULINO BIANCOCepumi ar lazdu riekstu un kakao krēmu MULINO BIANCO Crostatine Cacao, 400g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €9,98 par kg€4,50 EUR -
-€0,61IzpārdotsURBANI TARTUFITrifeļu BBQ mērce URBANI TARTUFI, 90g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €30,69 par kg€4,60 EUR -
VIANICūkgaļas desa VIANI Finocchiona IGP, 100g
Tikai 1 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €16,63 par kg -
-€0,51JaunsAGRISICILIAĶiršu ievārījums AGRISICILIA Extra di Ciliegie, 340g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €11,74 par kg€4,50 EUR -
-€0,61JaunsPARODONTAXZobu pasta PARODONTAX Dentifricio Original, 75 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €53,20 par l€4,60 EUR -
-€0,81GALLONESiers GALLONE Cacioricotta, 250g
Tikai 1 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg€4,80 EUR -
IzpārdotsBIOREPAIRBērnu zobu pasta ar persiku garšu BIOREPAIR Kids 0+, 50 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €79,80 par l -
-
PAN DI STELLEBiskvīta uzkoda ar svaigu piena krēmu PAN DI STELLE Merende, 280g
Tikai 6 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €14,25 par kg -
-€0,51D'AMICOKaperi ar kātu Sicīlijas gaumē D'AMICO Siciliana, 290g
Tikai 7 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €13,76 par kg€4,50 EUR -
-€0,61LA PALMAKaperi ar kātu LA PALMA Capperi Saporiti, 370g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €10,78 par kg€4,60 EUR -
-€1,91MARE APERTOTunča fileja olīveļļā Filetti di Tonno Olio Di Oliva, 150g
Tikai 5 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €26,60 par kg€5,90 EUR -
PONTIBalzāmetiķa krēmīga organiska glazūra PONTI Modena IGP, 250g
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg -
-€0,81CRASTANKapučīno CRASTAN Cappuccino Solubile, 250g
Tikai 1 atlikumā€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par kg€4,80 EUR -
Jauns