-
-€1TESORI d'ORIENTEDušas eļļa TESORI D'ORIENTE Amla & Sesame Oils, 250 ml
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €15,96 par l€4,99 EUR -
DUAL POWERTrauku mazgāšanas līdzeklis DUAL POWER Eco Greenlife, 1 L
€3,99 EUR€3,99 EURVienības cena €3,99 par l -
JaunsCHANTECLAIRPiedeva baltās veļas mazgāšanai CHANTECLAIR Extra Power Bianco, 900 ml
Tikai 8 atlikumā€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €4,39 par l -
JaunsCHANTECLAIRPiedeva krāsainas veļas mazgāšanai CHANTECLAIR Extra Power Millemacchie, 900 ml
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €4,39 par l -
JaunsNONNA GENIALEŠķidra citronskābe NONNA GENIALE Citrico San, 500 ml
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €7,90 par l -
JaunsD'AMICOApceptas baravikas D'AMICO Fughi Porcini Trifolati, 180g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €21,94 par kg -
ROVAGNATIVārīts šķiņķis ROVAGNATI Gran Biscotto, 100g
Tikai 3 atlikumā€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €39,50 par kg -
JaunsL'ANGELICAAktīva un relaksējoša vakara zāļu tēja L'ANGELICA
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €0,22 par item -
Jauns -
-
-€0,95JaunsMISURAPilngraudu krekeri MISURA Barbabietola e Carota Nera, 385g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €10,26 par kg€4,90 EUR -
IzpārdotsCITRESSaulē kaltēti tomāti CITRES Pomodori Secchi Filetti, 290g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €13,62 par kg -
IzpārdotsNOVIBaltā šokolāde ar veseliem lazdu riekstiem NOVI, 130g
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €30,38 par kg -
CAFFÈ VERGNANOKafijas kapsulas CAFFÈ VERGNANO Espresso Cremoso, 10 gab.
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €0,40 par item -
IzpārdotsCHANTECLAIRVeļas mīkstinātājs CHANTECLAIR Vanilla & Argan, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
CHANTECLAIRVeļas mīkstinātājs CHANTECLAIR Orchid & Fig, 57MR
Tikai 8 atlikumā€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
CHANTECLAIRVeļas mīkstinātājs CHANTECLAIR Orange Blossom, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
CHANTECLAIRVeļas mīkstinātājs CHANTECLAIR Sea Salt & Lotus Flower, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
CHANTECLAIRVeļas mīkstinātājs CHANTECLAIR White Musk, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
CHANTECLAIRVeļas mīkstinātājs CHANTECLAIR Peony & Magnolia, 57MR
€3,95 EUR€3,95 EURVienības cena €3,46 par l -
JaunsDON CARLO PASTICCERIACepumi ar citronu krēma pildījumu DON CARLO Margherite al Limone, 200g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par kg -
-€0,60JaunsINFASILIntīmās ziepes INFASIL Neutro Delicato, 200 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €19,50 par l€4,50 EUR -
-€0,70JaunsLIABELKrāsas un netīrumu savākšanas lupatiņas LIABEL Salvacolori, 50 gab.
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €0,08 par item€4,60 EUR -
JaunsPARMALATKlasiskais krējums ēdiena gatavošanai CHEF Panna, 3 x 125 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €10,40 par l