-
MULINO BIANCOPilngraudu krekeri MULINO BIANCO Cracker Integrali, 500g
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €7,80 par kg -
-€1,90IzpārdotsTESORI d'ORIENTEDušas un vannas krēms Japanese Rituals, 500 ml
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena par€5,80 EUR -
-€0,59IzpārdotsCHANTECLAIRVeļas mīkstinātājs bērnu apģērbiem CHANTECLAIR Vert, 45MR
€3,90 EUR€3,90 EURVienības cena €4,33 par l€4,49 EUR -
TESORI d'ORIENTERoku krēms TESORI D'ORIENTE Hammam, 75 ml
Tikai 4 atlikumā€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena par -
IzpārdotsFALCONEMīkstie cepumi ar šokolādes gabaliņiem FALCONE Amaretti al Cioccolato, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEMīkstie cepumi ar aveņu garšu FALCONE Amaretti Lampone, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEMīkstie cepumi ar mandelēm FALCONE Amaretti Classici, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEMīkstie cepumi ar citrusaugļiem FALCONE Amaretti Agrumati, 170g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €22,88 par kg -
FALCONEPilngraudu cepumi FALCONE Frollini Integrali, 500g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €7,78 par kg -
-
IL FORMAGGIAROCietais siers Parmigiano Reggiano 14 mēn.
Tikai 3 atlikumāNo €3,89 EURNo €3,89 EURVienības cena par -
GRAN PAVESIKrekeri sālīti GRAN PAVESI Classic, 560 g
€3,89 EUR€3,89 EURVienības cena €6,95 par kg -
Izpārdots -
-€0,80Izpārdots -
-€0,80IzpārdotsBALCONIŠokolādes kūka BALCONI Choco Dessert, 400g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €9,50 par kg€4,60 EUR -
-€1,10 -
JaunsNOSTROMOTuncis olīveļļā NOSTROMO Tonno Olio di Oliva, 3x70g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €18,10 par kg -
-€0,50NESTLEŠokolādes granola ar auzām un pilngraudiem NESTLE, 300g
Tikai 1 atlikumā€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €12,67 par kg€4,30 EUR -
JaunsNEUTRO ROBERTSDelikāts zīmuļa dezodorants NEUTRO ROBERTS Delicato, 40 ml
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €95,00 par l -
JaunsLE CONSERVE DELLA NONNABoloņas ragu CONSERVE DELLA NONNA Ragu alla Bolognese, 190g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €20,00 par kg -
JaunsMISURACepumi ar šokolādi bez pievienota cukura MISURA Cioccolato, 290g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,10 par kg -
BOSCHETTIAugļu sinepes BOSCHETTI Mostarda alla Veneta, 350g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €10,86 par kg -
JaunsNUTELLACepumi pildīti ar lazdu riekstu un kakao krēmu NUTELLA, 168g
€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €22,62 par kg -
HEROPersiku ievārījums bez cukura HERO Pesche, 280g
Tikai 4 atlikumā€3,80 EUR€3,80 EURVienības cena €13,57 par kg