-
Izpārdots -
-
MARVISZobu pasta MARVIS Classic Strong Mint, 25 ml
Tikai 1 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €144,00 par l -
-€0,70IzpārdotsFELCE AZZURRAKoncentrēts veļas mīkstinātājs FELCE AZZURRA Classico, 45MR
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,00 par l€4,30 EUR -
ZUEGGMeža ogu ievārījums ZUEGG Frutti Di Bosco, 320g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €11,25 par kg -
-
TESORI d'ORIENTEŠķidrās ziepes TESORI D'ORIENTE White Musk, 300 ml
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,00 par l -
-€0,70FELCE AZZURRAVeļas mīkstinātājs FELCE AZZURRA Argan & Vanilla, 45MR
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,00 par l€4,30 EUR -
LE VENEZIANEBezglutēna cepumi ar šokolādes gabaliņiem LE VENEZIANE, 250g
Tikai 6 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €14,40 par kg -
SCHARBezglutēna krekeri SCHAR Crackers, 210g
Tikai 6 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €17,14 par kg -
TIGULLIOPesto alla Genovese bez ķiplokiem TIGULLIO, 190g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,95 par kg -
TIGULLIOSiera un melno piparu pesto TIGULLIO Cacio e Pepe, 190g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,95 par kg -
MISURAJogurta kūkas bez cukura MISURA Dolcesenza, 190g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,95 par kg -
Izpārdots -
HEROMelno kiršu ievārījums bez cukura HERO Ciliegie Nere, 240g
Tikai 4 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €15,00 par kg -
WINNISEkoloģisks tualetes tīrīšanas līdzeklis WINNIS, 750 ml
Tikai 10 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,80 par l -
-€1IzpārdotsLYSOFORMDezinficējošs grīdu tīrīšanas līdzeklis LYSOFORM, 1100 ml
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €3,27 par l€4,60 EUR -
TIGULLIORikotas, trifeļu un melno piparu pesto TIGULLIO, 185g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €18,95 par kg -
D'AMICOItrana olīvas sālījumā ar kauliņu D'AMICO, 300g
Tikai 2 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,00 par kg -
TRE MARIESmilšu cepumi ar šokolādes gabaliniem TRE MARIE, 315g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €11,43 par kg -
TRE MARIECepumi TRE MARIE Krumiro Cioccolato, 315g
Tikai 10 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €11,43 par kg -
PONTIKaltēti tomāti bez pievienotās eļļas PONTI, 300g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €12,00 par kg -
-€1,19ATKINSONParfimētas ziepes ATKINSON Country Musk Unisex, 125g
Tikai 4 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €28,80 par kg€4,79 EUR -
-€1,19ATKINSONParfimētas ziepes ATKINSON Sandal Wood, 125g
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €28,80 par kg€4,79 EUR