-
-€0,70FELCE AZZURRAKoncentrēts veļas mīkstinātājs FELCE AZZURRA Pure Freshness, 45MR
Tikai 3 atlikumā€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €4,00 par l€4,30 EUR -
FELCE AZZURRAGaisa atsvaidzinātājs FELCE AZZURRA Vanilla & Monoi, 250 ml
€3,60 EUR€3,60 EURVienības cena €14,40 par l -
JaunsSAPONE DEL MUGELLOŠķidrās ziepes SAPONE DEL MUGELLO Marsiglia, 500 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €7,00 par l -
JaunsDON CARLO PASTICCERIACepumi ar šokolādi DON CARLO Tradizione Artiginale, 200g
Tikai 3 atlikumā€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par kg -
-€1JaunsINFASILNeitrāls īpaši delikāts dezodorants INFASIL Neutro Extra Delicato, 50 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €70,00 par l€4,50 EUR -
JaunsBERNIItāļu dārzeņu maisījums rīsiem BERNI Condiriso L'originale, 285g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €12,28 par kg -
JaunsGRAN CEREALEPilngraudu cepumi GRAN CEREALE Mandorla Salata, 280g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
POLENGHIKoncentrēta citronu sula POLENGHI Realemon, 1 L
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €3,50 par l -
JaunsL'ANGELICAMango un granātābolu tēja ar antioksidanta īpašībām L'ANGELICA
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €0,23 par item -
-€1IzpārdotsSWEET HOME COLLECTIONAromātiskie kociņi SWEET HOME COLLECTION Gin Lemon, 100 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €35,00 par l€4,50 EUR -
FERRARISiera maisījums Julienne di Mozzarella & Scamorza, 135g
Tikai 6 atlikumā€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €25,93 par kg -
Izpārdots -
IzpārdotsMAFFEISvaigu olu makaroni ar gaļas pildījumu MAFFEI, 450g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €7,78 par kg -
IzpārdotsVILLANIVārīta desa VILLANI Mortadella Bologna IGP, 130g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €26,92 par kg -
-€1IzpārdotsMR. MAGICKaļķakmens tīrīšanas līdzeklis tvaika gludekļiem MR. MAGIC, 200 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par l€4,50 EUR -
IzpārdotsROSSANAKarameles konfektes ar šokolādes un pistāciju krēma pildījumu ROSSANA, 150g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €23,33 par kg -
CAMEOKarstā tumšā šokolāde CAMEO Ciobar Fondente, 125g
Tikai 5 atlikumā€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €28,00 par kg -
PANEANGELIPūdercukurs ar sietiņu PANEANGELI Zucchero a Velo, 200g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par kg -
-
IzpārdotsZAROTTIAnšovu filejas eļļā ZAROTTI Filetti di Alici, 80g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €43,75 par kg -
TESORI d'ORIENTEVīriešu dušas želeja un šampūns TESORI D'ORIENTE Legno di Ebano, 250 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €14,00 par l -
-
JaunsTESORI d'ORIENTEDušas želeja TESORI D'ORIENTE Ikigai, 250 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €14,00 par l -
IzpārdotsALCE NEROOrganiskais brūnais niedru cukurs ALCE NERO, 500g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €7,00 par kg