-
POLARETTISaldētas sulas saldējums POLARETTI Fruit, 10 x 42 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,50 par l -
POLARETTISaldētas sulas saldējums POLARETTI Fruit, 10 x 42 ml
Tikai 8 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,50 par l -
TRONKYKraukšķīgas vafeles ar lazdu riekstu krēma pildījumu TRONKY, 90g
Tikai 2 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €36,67 par kg -
LEVONISalami desa LEVONI Ungherese Salame
Tikai 10 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €33,00 par kg -
BIFFI100% augu izcelsmes bazilika pesto BIFFI, 150g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €22,00 par kg -
JaunsMOLINO TUDORIMakaroni MOLINO TUDORI Pizzoccheri della Valtellina I.G.P., 500g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par kg -
DESANTISSaulespuķu sēklu eļļa DESANTIS Girasole, 1 L
Tikai 8 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €3,30 par l -
Izpārdots -
-
BIALETTI3 blīves un 1 filtra plāksne mokas kanniņai BIALETTI, 3-4 cup.
Tikai 7 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena par -
-€0,65IzpārdotsCOLLASiera pārslas Parmigiano Reggiano DOP, 100g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €33,00 par kg€3,95 EUR -
-€0,60DIETORCukura aizvietotājs uz saharīna bāzes DIETOR, 120 tabletes
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €0,03 par item€3,90 EUR -
Izpārdots -
IO SGRASSOUniversāls attaukošanas līdzeklis IO SGRASSO Marsiglia, 625 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €5,28 par l -
Izpārdots -
-
-
-
PARMAREGGIOSvaigi rīvēts parmezāna siers Parmigiano Reggiano, 100g
Tikai 8 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €33,00 par kg -
MULINO BIANCOPilngraudu maizes nūjiņas MULINO BIANCO Grissini Pangri Integrale, 250g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,50 par kg -
ALGADabīgs trauku mazgāšanas līdzeklis ALGA Bio, 750 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €3,30 par l -
IzpārdotsSMACVirtuves attaukošanas līdzeklis SMAC Cucina Lemon, 650 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €5,50 par l -
JaunsOMINO BIANCOBalināšanas pulveris OMINO BIANCO Sbianca Lana, 5 pac.
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €0,66 par item -
-€0,60KNORRDārzeņu minestrone zupa KNORR, 535g
Tikai 5 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,06 par kg€3,90 EUR