-
AGROMONTEĶiršu tomātu un ķiploku mērce AGROMONTE Sugo, 260g
Tikai 3 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €12,69 par kg -
FRATELLI CONTORNOMakaronu mērce ar sardīnēm FRATELLI CONTORNO, 195g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €16,92 par kg -
MISURAKrekeri ar olīveļļu un čia sēklām MISURA, 170g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €19,41 par kg -
-€1,50ALCE NEROOrganiskie itāļu mieži ALCE NERO Orzo Moka, 500g
Tikai 1 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par kg€4,80 EUR -
IzpārdotsSPERLARIKonfektes SPERLARI Galatine Chocolate, 115g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €28,70 par kg -
Izpārdots -
-
IzpārdotsPERUGINATumšā šokolāde ar pistācijām PERUGINA Fondente Pistacchio, 85g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €38,82 par kg -
GRAN PAVESIUzkoda ar pesto garšu GRAN PAVESI Sfogline Gusto Pesto, 180g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €18,33 par kg -
VETRILPretputekļu stiklu un spoguļu tīrīšanas līdzeklis VETRIL, 650 ml
Tikai 2 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €5,08 par l -
-
-€0,60MISURAPilngraudu cepumi pildīti ar šokolādes krēmu MISURA, 260g
Tikai 9 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €11,79 par kg€3,90 EUR -
-
-€0,50FALCONEJogurta cepumi FALCONE Ciambelline, 500g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par kg€3,80 EUR -
-
ZUEGGMelno ķiršu ievārījums ZUEGG Ciliegie, 320g
Tikai 1 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €10,31 par kg -
IzpārdotsPOCKET COFFEETumšā šokolāde ar Espresso kafijas pildījumu POCKET COFFEE, 62g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €53,23 par kg -
OMINO BIANCOTraipu tīrīšanas līdzeklis OMINO BIANCO Smacchia Facile, 500 ml
Tikai 3 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €6,60 par l -
MUTTITomāti tomātu sulā MUTTI Pelati Pomodori, 2x400g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €4,13 par kg -
FURLOTTIVītināts c/g šķiņķis Jamon Serrano FURLOTTI, 100g
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €33,00 par kg -
Izpārdots -
TESORI d'ORIENTEDušas želeja TESORI D'ORIENTE Madagascar, 250 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -
TESORI d'ORIENTEDušas želeja TESORI D'ORIENTE White Musk, 250 ml
Tikai 1 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -
TESORI d'ORIENTEDušas želeja TESORI D'ORIENTE Royal Oud, 250 ml
Tikai 5 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l