-
Izpārdots -
CHANTECLAIRUniversāls tīrīšanas līdzeklis ar sodu CHANTECLAIR (uzpilde), 600 ml
Tikai 10 atlikumā€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €5,83 par l -
-€1FELCE AZZURRAKoncentrēts veļas mīkstinātājs FELCE AZZURRA Fiori di Luna, 45MR
Tikai 5 atlikumā€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €3,89 par l€4,50 EUR -
IzpārdotsVETRILUniversāls tīrītājs stikliem un citām virsmām VETRIL, 650 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €5,38 par l -
IzpārdotsVETRILUniversāls tīrītājs stikliem un citām virsmām VETRIL, 650 ml
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €5,38 par l -
MULINO BIANCOSmilšu kūkas cepumi MULINO BIANCO Nascondini, 330g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €10,61 par kg -
RUMMOLazanjas olu plāksnes RUMMO Lasagne All'Uovo N°173, 500g
Tikai 6 atlikumā€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €7,00 par kg -
MULINO BIANCOGrissini maizes nūjiņas ar sezamu MULINO BIANCO Sgranocchi Type "0", 220g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €15,91 par kg -
FALCONECepumi ar mandelēm FALCONE Cantucci Mandorle, 200g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €17,50 par kg -
FALCONEPistāciju Cantucci FALCONE Pistacchi e Cedro, 180g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €19,44 par kg -
CAPRIMakrele (skumbrija) savā sulā CAPRI Scombro, 425g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €8,24 par kg -
AGROMONTEDzelteno tomātu biezenis AGROMONTE Ciliegino Giallo, 520g
Tikai 7 atlikumā€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €6,73 par kg -
MUTTIZaļo tomātu pesto MUTTI Verde Di Pomodoro, 180g
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €19,44 par kg -
WINNISGrīdas mazgāšanas ECO līdzeklis WINNIS Pavimenti, 1 L
€3,50 EUR€3,50 EURVienības cena €3,50 par l -
Izpārdots -
Izpārdots -
Izpārdots -
Izpārdots -
BABYBELKausēts siers BABYBEL Mini (5 gab.), 100g
Tikai 1 atlikumā€3,39 EUR€3,39 EURVienības cena €33,90 par kg -
ARTIGLIOCaurspīdīga neoprēna līme ARTIGLIO Super Chiaro, 50 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €66,00 par l -
Jauns -
JaunsPARMALATSēņu krējums ēdiena gatavošanai CHEF Panna Funghi, 2 x 125 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €13,20 par l -
ROSSANAKarameles konfektes ar pildījumu ROSSANA Gianduia, 175g
Tikai 9 atlikumā€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €18,86 par kg -
-€0,50JaunsSVELTOTrauku mazgāšanas līdzeklis SVELTO Agrumi, 450 ml
€3,30 EUR€3,30 EURVienības cena €7,33 par l€3,80 EUR