-
IzpārdotsMUTTINomizoti ķiršu tomāti MUTTI Datterini Pelati, 2x220g
€3,29 EUR€3,29 EURVienības cena €7,48 par kg -
-
MUTTITomātu mīkstums Polpa Datterini, 2 x 300g
Tikai 1 atlikumā€3,20 EUR€3,20 EURVienības cena €5,33 par kg -
AVENILIntīmās ziepes ar malvu un kumelītēm AVENIL, 250 ml
Tikai 9 atlikumā€3,20 EUR€3,20 EURVienības cena €12,80 par l -
MUTTITomātu mērce ar dārzeņiem MUTTI Ragù alla Mutti, 280g
€3,20 EUR€3,20 EURVienības cena €11,43 par kg -
Izpārdots -
-
Jauns -
JaunsRUMMOBezglutēna makaroni RUMMO Mezzi Rigatoni N°51, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
-€0,91 -
RUMMOBezglutēna makaroni RUMMO Penne Rigate N°28, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
Jauns -
-€0,61IzpārdotsBAYERNLANDSiers BAYERNLAND Julienne di Mozzarella, 200g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €14,95 par kg€3,60 EUR -
FURLOTTIAuksti kūpināts bekons FURLOTTI, 100g
Tikai 7 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €29,90 par kg -
-€0,81PRORASOAtsvaidzinošas skūšanās ziepes PRORASO Eucalipto e Mentolo, 150 ml
Tikai 10 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €19,93 par l€3,80 EUR -
-
-€0,61FALCONEPistāciju mafins FALCONE Pistacchio Muffin, 4x50g
Tikai 4 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €14,95 par kg€3,60 EUR -
-€0,51NEUTRO ROBERTSMitrinošs matu šampūns NEUTRO ROBERTS, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l€3,50 EUR -
-€0,51NEUTRO ROBERTSTonizējošs matu šampūns NEUTRO ROBERTS Tonificante, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l€3,50 EUR -
STRIANESENomizoti tomāti STRIANESE San Marzano Dop, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
-€0,61IzpārdotsWC NETTualetes bloks ar kalnu svaiguma smaržu WC NET, 4 gab.
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €0,75 par item€3,60 EUR -
-€0,61WC NETTualetes bloks ar okeāna svaiguma smaržu WC NET, 4 gab.
Tikai 10 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €0,75 par item€3,60 EUR -
-€0,61WC NETTualetes bloks ar lavandas smaržu WC NET, 4 gab.
Tikai 10 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €0,75 par item€3,60 EUR -
IzpārdotsCITRESLilelās zaļās olīvas ar kauliņu CITRES Bella di Cerignola, 290g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €10,31 par kg