-
TESORI D'APULIAItāļu uzkoda ar sīpoliem TESORI D'APULIA Taralli Cipolla, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
TESORI D'APULIAItāļu uzkoda TESORI D'APULIA Taralli Gusto Classico, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg -
-
PARMAREGGIOSiers Parmigiano Reggiano Formaggini, 140g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €21,36 par kg -
-
FELCE AZZURRAIntīmās ziepes FELCE AZZURRA Classico, 250 ml
Tikai 2 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
IzpārdotsLAZZARONIVafeles bez glutēna ar kakao krēmu LAZZARONI, 175g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €17,09 par kg -
FELCE AZZURRAIntīmās ziepes FELCE AZZURRA Fresh, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
FELCE AZZURRAIntīmās ziepes FELCE AZZURRA Delicato, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
-€0,61IzpārdotsFELCE AZZURRADezodorants FELCE AZZURRA Comfort IdraTalc, 150 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €19,93 par l€3,60 EUR -
-€0,61FELCE AZZURRADezodorants FELCE AZZURRA Classico IdraTalc, 150 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €19,93 par l€3,60 EUR -
-
-€0,81MISURASojas krekeri MISURA Natura Ricca, 400g
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €7,48 par kg€3,80 EUR -
ANTICA ERBORISTERIANātru šampūns taukainiem matiem ANTICA ERBORISTERIA Ortica, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
ANTICA ERBORISTERIAMīkstinošs kumelīšu šampūns ANTICA ERBORISTERIA Camomilla, 250 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
-
CAPUTOKonditorejas kviešu milti CAPUTO Pasticceria, 1 kg
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €2,99 par kg -
FELCE AZZURRAGrīdas mazgāšanas līdzeklis FELCE AZZURRA Lavanda, 1 L
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €2,99 par l -
CHANTECLAIRUniversālās attaukošanas un dezinfekcijas salvetes, 40 gab.
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena par -
-
-
-€0,51CHANTECLAIRUniversālais tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Lemon (uzpilde), 600 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €4,98 par l€3,50 EUR -
-