-
-
-
-€0,51CHANTECLAIRUniversālais tīrīšanas līdzeklis ar lavandas smaržu CHANTECLAIR (uzpilde), 600 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €4,78 par l€3,50 EUR -
ANTICA ERBORISTERIADabīgs šampūns ANTICA ERBORISTERIA Fico D’india, 250 ml
Tikai 9 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
FELCE AZZURRAGrīdas mazgāšanas līdzeklis FELCE AZZURRA Classico, 1 L
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €2,99 par l -
-€1FELCE AZZURRARoll-on dezodorants FELCE AZZURRA Fresh, 50 ml
€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €59,80 par l€3,99 EUR -
FELCE AZZURRAIntīmās ziepes FELCE AZZURRA Ultra Protection, 250 ml
Tikai 3 atlikumā€2,99 EUR€2,99 EURVienības cena €11,96 par l -
BIFFISvaiga 4 sieru mērce BIFFI, 150g
Tikai 9 atlikumā€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €19,67 par kg -
NOAHummus ar turku zirņiem un avokado NOA, 175g
Tikai 5 atlikumā€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €16,86 par kg -
JaunsAGROMONTEĶiršu tomātu mērce AGROMONTE Puttanesca, 260g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €11,35 par kg -
AGROMONTEĶiršu tomātu un čili piparu mērce AGROMONTE Arrabbiata, 260g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €11,35 par kg -
GRAN PAVESIKraukšķīga uzkoda GRAN PAVESI Sfoglie Lime e Pepe, 150g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €19,67 par kg -
-€0,55FELCE AZZURRATalks ķērmenim FELCE AZZURRA Talco Classico, 200g
€2,95 EUR€2,95 EURVienības cena €14,75 par kg€3,50 EUR -
-€0,60DON CARLOcepumi ar augļu ievārījumu DON CARLO Crostatine Frutta , 200g
Tikai 4 atlikumā€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €14,50 par kg€3,50 EUR -
DR. HOUSESausās magnētiskās salvetes koka grīdas kopšanai DR. HOUSE, 40 gab.
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €0,07 par item -
Jauns -
JaunsRUMMOMakaroni RUMMO Mezzi Paccheri Rigati N°152, 500g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €5,80 par kg -
-
LAGOAprikožu pīrāgs LAGO Crostata Albicocca, 350g
Tikai 3 atlikumā€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €8,29 par kg -
Jauns -
-
JaunsRIO MARESardīnes olīveļļā RIO MARE Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €24,17 par kg -
ESTATHELedus tēja bez cukura ar citronu garšu ESTATHE Limone, 1500 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €1,93 par l -
ESTATHELedus tēja bez cukura ar persiku garšu ESTATHE Pesca, 1500 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €1,93 par l