-
IzpārdotsSPUMA DI SCIAMPAGNAMarseļas ziepes traipu tīrīšanai SPUMA DI SCIAMPAGNA Marsiglia Bucato, 250g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €11,60 par kg -
LA DROGHERIAHimalaju rozā sāls LA DROGHERIA Sale Rosa Himalaya, 90g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €32,22 par kg -
ROSSANAKarameles konfektes ar pildījumu ROSSANA L'Original, 175g
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €16,57 par kg -
CHANTECLAIRGrīdas tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Marsiglia e Limone, 750 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €3,87 par l -
CHANTECLAIRGrīdas tīrīšanas līdzeklis CHANTECLAIR Muschio Bianco, 750 ml
€2,90 EUR€2,90 EURVienības cena €3,87 par l -
PARMAREGGIOKausēts Parmezāna siers šķēlēs Parmigiano Reggiano Fettine, 150g
€2,89 EUR€2,89 EURVienības cena €19,27 par kg -
-
CAPUTOPilngraudu kviešu milti CAPUTO Integrale, 1 kg
€2,89 EUR€2,89 EURVienības cena €2,89 par kg -
IzpārdotsPALMIERIVārīta desa PALMIERI Mortadella Favola, 100g
€2,85 EUR€2,85 EURVienības cena €28,50 par kg -
JaunsKNORRMilānas risoto ar safrānu KNORR Risotto Milanese, 175g
€2,85 EUR€2,85 EURVienības cena €16,29 par kg -
KNORRSafrāna un baraviku risoto KNORR Risotteria Zafferano e Porcini, 175g
€2,85 EUR€2,85 EURVienības cena €16,29 par kg -
-
MULINO BIANCOSausmaizītes MULINO BIANCO Granetti Integrali, 280 g
€2,85 EUR€2,85 EURVienības cena €10,18 par kg -
JaunsVIGORSOLKošļājamā gumija bez cukura VIGORSOL Air Action
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €48,28 par kg -
JaunsPASTA DEL CAPITANOZobu pasta jutīgiem zobiem PASTA DEL CAPITANO Sensitive 24H, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
JaunsPASTA DEL CAPITANOZobu pasta PASTA DEL CAPITANO Protezione X5, 75 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €37,33 par l -
JaunsPERUGINAPiena šokolādes konfektes ar veselu lazdu riekstu BACI Cremoso, 37g
Tikai 10 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €75,68 par kg -
JaunsLAGOVafeles bez pievienota cukura LAGO Nocciola, 180g
Tikai 2 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €15,56 par kg -
JaunsPATARozmarīna garšas kartupeļu čipsi PATA, 150g
Tikai 5 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €18,67 par kg -
JaunsDR. HOUSESausās magnētiskās salvetes grīdas kopšanai DR. HOUSE Universal, 40 gab.
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €0,07 par item -
-€1SAPORI DEL SANNIOCūku tauki SAPORI DEL SANNIO Strutto, 500g
Tikai 3 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg€3,80 EUR -
IzpārdotsJaunsBALCONIŠokolādes biskvīta kūka BALCONI Ciocco Magia, 280g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €10,00 par kg -
JaunsMULINO BIANCOPilngraudu sausmaizītes MULINO BIANCO Fette Integrali, 315g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,89 par kg -
JaunsMULINO BIANCOSausmaizītes MULINO BIANCO Fette Dorate, 315g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,89 par kg