-
-€0,70SMACCHIO TUTTOKoncentrēts traipu tīrītājs SMACCHIO TUTTO, 250 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €11,20 par l€3,50 EUR -
IzpārdotsCOLUSSIKārtainās mīklas uzkoda COLUSSI Sfogliate Erbe, 170g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg -
IzpārdotsCOLUSSIKārtainās mīklas uzkoda COLUSSI Sfogliate Classiche, 170g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par kg -
JaunsRUMMOOlu makaroni RUMMO Cannelloni All’Uovo N°176, 250g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €11,20 par kg -
IzpārdotsPOLARETTISaldētas sulas saldējums POLARETTI Summer, 10 x 42 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par l -
GOLD BUSHBrūnais niedru cukurs GOLD BUSH Demerara, 1 kg
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €2,80 par kg -
DELVERDESausmaizītes DELVERDE Crostino Dorato Integrale, 300g
Tikai 8 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €9,33 par kg -
IzpārdotsSCOIATTOLORavioli ar Prosciutto di Parma DOP SCOIATTOLO, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
MIL MILŠķidrās ziepes ar juzu aromātu MIL MIL Yuzu, 500 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €5,60 par l -
-
-€0,49IzpārdotsPARMAREGGIOSiers ar klasisko Parmigiano Reggiano PARMAREGGIO, 120g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €23,33 par kg€3,29 EUR -
IzpārdotsLATTERIA SORESINARīvēts cietais siers LATTERIA SORESINA Grana Padano, 100g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
IzpārdotsSCOIATTOLOTortellini ar rikotas sieru un spinātiem SCOIATTOLO, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
IzpārdotsSCOIATTOLORavioli ar Burrata sieru un citrona miziņu SCOIATTOLO, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
FRATELLI BRAZZALESaldkrējuma sviests 84% BRAZZALE Superiore, 125g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €22,40 par kg -
GALBANIKausēts siers GALBANI Crema Bel Paese, 175g
Tikai 5 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €16,00 par kg -
SVELTOTrauku mazgāšanas līdzeklis SVELTO Lemon, 1030 ml
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €2,72 par l -
IzpārdotsSCOIATTOLOOlu ravioli ar teļa gaļu SCOIATTOLO, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
IzpārdotsSCOIATTOLOOlu ravioli ar Parmigiano Reggiano sieru SCOIATTOLO, 200g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €14,00 par kg -
JaunsMOLINO ROSSETTOPicas maisījums ar ieraugu MOLINO ROSSETTO Pizza, 750g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €3,73 par kg -
LORIANAĻoti plāna piadina LORIANA La Piadina, 350g
Tikai 5 atlikumā€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,00 par kg -
ALGAKokosriekstu eļļas ekoloģiskas ziepes ALGA Sapone Ecologico, 400g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €7,00 par kg -
JaunsMATILDE VICENZIKārtainās mīklas kanoli ar pistāciju krēmu MATILDE VICENZI Millefoglie, 100g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €28,00 par kg -
IzpārdotsPANEANGELIChantilly krēms PANEANGELI Crema Chantilly, 80g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €35,00 par kg