-
-
MULINO BIANCOSmilšu cepumi MULINO BIANCO Girotondi, 350g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €8,00 par kg -
CHANTECLAIRTraipu tīrīšanas ziepes CHANTECLAIR Savon Marseille, 250g
€2,80 EUR€2,80 EURVienības cena €11,20 par kg -
PARMAREGGIORīvēts cietais siers Parmigiano Reggiano 30 mēn., 60g
€2,79 EUR€2,79 EURVienības cena €46,50 par kg -
MULINO BIANCOSausmaizītes MULINO BIANCO Granetti Classici, 280g
€2,79 EUR€2,79 EURVienības cena €9,96 par kg -
JaunsROSSO GARGANOTomātu biezenis ROSSO GARGANO Passata di Puglia, 690g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €3,91 par kg -
JaunsMATILDE VICENZICepumi ar mango garšu GRISBI Mango e Cioccolato Bianco, 112g
Tikai 1 atlikumā€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €24,11 par kg -
Izpārdots -
JaunsFORTEСieto kviešu friselle FORTE Di Grano Duro, 350g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €7,71 par kg -
-
IzpārdotsRUMMOOlu makaroni RUMMO Paglia E Fieno All’Uovo N°105, 250g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
RUMMOOlu makaroni RUMMO Tagliatelle All’Uovo N°132, 250g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
IzpārdotsRUMMOOlu makaroni RUMMO Tagliolini All’Uovo N°93, 250g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
CHIARO LUCEStiklu un spoguļu tīrīšanas aerosols CHIARO LUCE, 300 ml
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €9,00 par l -
IzpārdotsMATILDE VICENZICepumi ar Baileys krēma pildījumu GRISBI Baileys, 112g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €24,11 par kg -
IzpārdotsMARUZZELLASardīnes olīveļļā MARUZZELLA Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €22,50 par kg -
MUTTITomātu biezenis ar baziliku MUTTI Passata Basilico, 700g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €3,86 par kg -
IzpārdotsMICCIOSvaigās zaļās olīvas ar mandelēm MICCIO, 150g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €18,00 par kg -
MATILDE VICENZICepumi ar pistāciju krēma pildījumu GRISBI Pistacchio, 135g
Tikai 10 atlikumā€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €20,00 par kg -
IzpārdotsLAGOVafeles ar tumšo šokolādi LAGO Plaisir Fondente, 190g
€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €14,21 par kg -
-
GRAN CEREALEPilngraudu cepumi GRAN CEREALE Frutta, 250g
Tikai 8 atlikumā€2,70 EUR€2,70 EURVienības cena €10,80 par kg -
BIFFIMandarīnu mērce sieram BIFFI Salsa di Mandarino, 100g
€2,69 EUR€2,69 EURVienības cena €26,90 par kg -