-
MATILDE VICENZICepumi ar krēma pildījumu MATILDE VICENZI Millefoglie, 125g
Tikai 2 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
Jauns -
-€0,60 -
IzpārdotsMARELLAMakaroni ar trifelēm MARELLA Tagliolini Tartufo, 250g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €10,40 par kg -
MICCIOSvaigās zaļās olīvas ar kauliņu MICCIO, 440g/200g
Tikai 4 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,91 par kg -
MUTTIMērce ar Datterino tomātiem MUTTI Datterino, 280g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €9,29 par kg -
IzpārdotsMATILDE VICENZICepumi ar citrusaugļu krēmu GRISBI Dolce Vita Fresh Citrus, 112g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €23,21 par kg -
BONOMELLIAugļu tēja BONOMELLI Lime e Mandarino, 12 gab.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
IzpārdotsCAMPIELLOPilngraudu cepumi ar griķu miltiem CAMPIELLO Frollino del Buongiorno, 350g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €7,43 par kg -
-€1IzpārdotsULTRA DOLCEMatu kondicionieris ULTRA DOLCE Delicatezza d'Avena, 200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena par€3,60 EUR -
JaunsAGROMONTETomātu biezenis AGROMONTE Passata Ciliegino, 520g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
JaunsBONOMELLIAugļu tēja BONOMELLI Papaya e Arancia, 12 gab.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
BONOMELLIAugļu tēja BONOMELLI Uva Nera e Fragola, 12 gab.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
BONOMELLIAugļu tēja BONOMELLI Lampone e Ribes Rosso, 12 gab.
Tikai 6 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
-
SANPELLEGRINOGāzēts bezalkoholisks dzēriens SANPELLEGRINO Chinò, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
SANPELLEGRINOGāzēts bezalkoholisks dzēriens SANPELLEGRINO Cocktail, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
SANPELLEGRINOGāzēts bezalkoholisks dzēriens SANPELLEGRINO Aranciata Amara, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
IzpārdotsBONELLEŽelejkonfektes ar lakricas garšu BONELLE Liquirizia, 160g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €16,25 par kg -
BONELLEŽelejkonfektes BONELLE Limone Zenzero, 175g
Tikai 6 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
SANPELLEGRINOGāzēts bezalkoholisks dzēriens SANPELLEGRINO Aranciata Naturali, 1200 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €2,17 par l -
GALLORisotto ar trifeļu garšu GALLO Chicchi Grandi al Dente, 175g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg -
IzpārdotsSVELTOKoncentrēts trauku mazgāšanas līdzeklis SVELTO Lemon, 500 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par l -
IzpārdotsSVELTOKoncentrēts etiķa trauku mazgāšanas līdzeklis SVELTO, 500 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par l