-
BIFFIBumbieru mērce sieram BIFFI Salsa di Pere, 100g
€2,69 EUR€2,69 EURVienības cena €26,90 par kg -
MULINO BIANCOGrissini maizes nūjiņas MULINO BIANCO Friabili Classici, 300g
€2,69 EUR€2,69 EURVienības cena €8,97 par kg -
DAYGUMKošļājamā gumija bez cukura ar piparmētru garšu DAYGUM Microtech
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
JaunsDAYGUMKošļājamā gumija bez cukura ar piparmētru garšu DAYGUM Protex
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
JaunsDAYGUMKošļājamā gumija bez cukura ar zemeņu sulu DAYGUM Protex
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €86,67 par kg -
MATILDE VICENZICepumi MATILDE VICENZI Vicenzovo Bialetti Savoiardi, 200g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €13,00 par kg -
IzpārdotsLA MOLISANATomātu biezenis LA MOLISANA Passata Rustica, 690g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €3,77 par kg -
RUMMOPilngraudu makaroni RUMMO Mezzi Rigatoni Integrale N°51, 500g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par kg -
-
JaunsRUMMOPilngraudu makaroni RUMMO Spaghetti Integrale N°3, 500g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par kg -
Izpārdots -
MICCIOSvaigās zaļās olīvas ar kauliņu MICCIO Sicilia, 440g/200g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,91 par kg -
Izpārdots -
IzpārdotsNOSTROMOSardīnes olīveļļā NOSTROMO Sardine Olio di Oliva, 120g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €21,67 par kg -
BONOMELLIAugļu tēja BONOMELLI Mela e Mirtillo, 12 gab.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
JaunsBONOMELLIAugļu tēja BONOMELLI Ananas e Pesca, 12 gab.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,22 par item -
Izpārdots -
AURICCHIOPikantais siers AURICCHIO Provolone Piccanti, 100g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €26,00 par kg -
PARMAREGGIOSiers kausēts ar Parmigiano Reggiano Cremosini, 125g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
-
LADY VENEZIASejas maska ar avokado ekstraktiem LADY VENEZIA Avocuddle
Tikai 9 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €40,00 par l -
FELCE AZZURRAMandeļu ziepes BIO FELCE AZZURRA, 125g
Tikai 9 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €20,80 par kg -
JaunsAGROMONTETomātu biezenis AGROMONTE Passata Datterino, 520g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
MATILDE VICENZIAmaretti cepumi MATILDE VICENZI, 175g
Tikai 2 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,86 par kg