-
FRATELLI CONTORNOBaklažānu uzkoda FRATELLI CONTORNO Caponatina, 200g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €13,00 par kg -
CERA DI CUPRABarojošs roku krēms CERA DI CUPRA Ricetta di Bellezza, 75 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €34,67 par l -
IzpārdotsMATILDE VICENZICepumi ar kafijas krēma pildījumu GRISBI Caffe, 135g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
-
BONOMELLIKumelīšu tēja BONOMELLI Camomilla, 18 gab.
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €0,14 par item -
LANGELICAMatu šampūns LANGELICA Seboregolatore, 250 ml
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €10,40 par l -
BOTTEGA DI SICILIADzelteno tomātu biezenis BOTTEGA DI SICILIA Passata, 520g
Tikai 9 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,00 par kg -
DE NIGRISBaltvīna bio etiķis DE NIGRIS Aceto di Vino Bianco, 500 ml
Tikai 7 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €5,20 par l -
-€0,70TESORI d'ORIENTEDušas želeja TESORI D'ORIENTE Karma, 250 ml
Tikai 3 atlikumā€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €10,40 par l€3,30 EUR -
MATILDE VICENZICepumi ar šokolādes krēma pildījumu GRISBI Cioccolato, 135g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
-
MUTTITomātu biezenis MUTTI Passata Di Pomodoro, 700g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €3,71 par kg -
MUTTITomātu mērce ar čili pipariem MUTTI Peperoncino, 280 g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €9,29 par kg -
MUTTITomātu koncentrāts MUTTI Triplo Concentrato, 185g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €14,05 par kg -
MUTTITomātu mērce ar grilētiem dārzeņiem MUTTI, 280g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €9,29 par kg -
-
-
LA DROGHERIAČili pipari ar dzirnaviņām LA DROGHERIA Peperoncino Frantumato, 20g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €130,00 par kg -
MATILDE VICENZICepumi ar citrona garšu GRISBI Limone, 135g
€2,60 EUR€2,60 EURVienības cena €19,26 par kg -
MONTASIOPuscietais siers MONTASIO DOP
Tikai 1 atlikumāNo €2,54 EURNo €2,54 EURVienības cena €21,15 par kg -
SONDAWC diski podam ar aplikatoru SONDA Limone, 36 ml
Tikai 9 atlikumā€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €69,44 par l -
JaunsAGROMONTEĶiršu tomātu mērce AGROMONTE Salsa Ciliegino, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg -
Jauns -
-€1,10