-
-
-€1,30STAR TEABezkofeīna melnā tēja STAR TEA, 25 gab.
Tikai 4 atlikumā€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €0,10 par item€3,80 EUR -
-€1,10IzpārdotsLAZZARONIBezglutēna cepumi ar lazdu riekstiem LAZZARONI, 200g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €12,50 par kg€3,60 EUR -
IzpārdotsBONELLEŽelejkonfektes BONELLE Frutti Assortiti, 175g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €14,29 par kg -
IzpārdotsSPERLARIŽelejkonfektes ar augļu garšu SPERLARI Duetto, 150g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €16,67 par kg -
AGROMONTETomātu mērce AGROMONTE Salsa Ciliegino Basilico, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg -
IzpārdotsAGROMONTETomātu mērce AGROMONTE Salsa Di Datterino, 330g
€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €7,58 par kg -
SPUMA DI SCIAMPAGNAParfimēts talka pūderis SPUMA DI SCIAMPAGNA Talco Profumato, 200g
Tikai 10 atlikumā€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €12,50 par kg -
FELCE AZZURRADušas želeja un šampūns FELCE AZZURRA Cool Blue, 250 ml
Tikai 3 atlikumā€2,50 EUR€2,50 EURVienības cena €10,00 par l -
FELCE AZZURRAŠķidrās ziepes FELCE AZZURRA Menthol & Lime, 500 ml
€2,49 EUR€2,49 EURVienības cena €4,98 par l -
FELCE AZZURRAŠķidrās ziepes FELCE AZZURRA Classic, 500 ml
€2,49 EUR€2,49 EURVienības cena €4,98 par l -
PASTA DEL CAPITANOMutes skalojamais līdzeklis PASTA DEL CAPITANO Charcoal Carbone, 400 ml
€2,49 EUR€2,49 EURVienības cena €6,23 par l -
PRORASOGēls pret iegriezumiem PRORASO Gel Riparatore, 10 ml
€2,49 EUR€2,49 EURVienības cena €249,00 par l -
-
JaunsMUTTITomātu mērce MUTTI Salsa Pronta Ciliegini, 300g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €8,00 par kg -
JaunsYOGAAugļu un dārzeņu sula bez pievienota cukura YOGA Ace, 1 L
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par l -
-€0,40IzpārdotsBONOMITiramisu cepumi BONOMI Savoiardi, 400g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €6,00 par kg€2,80 EUR -
CAPUTOKviešu milti CAPUTO Pasta Fresca e Gnocchi, 1 kg
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par kg -
-
SPIC & SPANGrīdas mazgāšanas līdzeklis ar orhidejas smaržu SPIC & SPAN, 1 L
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €2,40 par l -
PASTA DEL CAPITANOZobu pasta PASTA DEL CAPITANO Antitartaro, 100 ml
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €24,00 par l -
TRE MARIEVafeles ar tumšo šokolādi TRE MARIE Gianduia, 140g
Tikai 2 atlikumā€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €17,14 par kg -
BONELLEMīkstās piena īrisa konfektes BONELLE Toffee Latte, 150g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €16,00 par kg -
RUMMOMakaroni RUMMO Spaghetti Alla Chitarra N°104, 500g
€2,40 EUR€2,40 EURVienības cena €4,80 par kg