-
LADY VENEZIALūpu balzams LADY VENEZIA Peachy Kiss
Tikai 2 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -
LADY VENEZIALūpu balzams LADY VENEZIA Pomelover
Tikai 2 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €35,38 par l -
-
VALSUGANA POLENTAĀtri pagatavojama polenta ar baravikām VALSUGANA POLENTA Porcini, 80g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €28,75 par kg -
LURISIABezalkoholisks dzēriens LURISIA Chinotto, 275 ml
Tikai 8 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €8,36 par l -
-
SAPORICepumi ar mandelēm SAPORI Cantuccini Toscani IGP, 100g
Tikai 1 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €23,00 par kg -
-
-
-
MICCIOSvaigās zaļās olīvas bez kauliņa MICCIO, 120g
Tikai 2 atlikumā€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €19,17 par kg -
ASOLO DOLCERullīši ar pistāciju krēmu ASOLO DOLCE Tindy Pistacchio, 110g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €20,91 par kg -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
IzpārdotsALPENLIEBEKaramele ar kafijas garšu ALPENLIEBE Espresso, 49g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €46,94 par kg -
-
LA DROGHERIAMalts ingvers LA DROGHERIA Zenzero Macinato, 28g
€2,30 EUR€2,30 EURVienības cena €82,14 par kg