-
MATILDE VICENZICepumi ar šokolādes krēmu MATILDE VICENZI Bocconcini, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
IzpārdotsMATILDE VICENZIKārtainās mīklas cepumi ar džemu MATILDE VICENZI Bocconcini, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
-€0,60STAR TEATēja ar persiku garšu STAR TEA, 25 gab.
Tikai 2 atlikumā€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €0,09 par item€2,80 EUR -
BOTTOLIKraukšķīga uzkoda ar rozmarīnu BOTTOLI Rosmarino, 150g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €14,67 par kg -
FELCE AZZURRAŠķidrās ziepes ar dozatoru FELCE AZZURRA Classico, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
Izpārdots -
IzpārdotsBOTTEGA DI SICILIADzelteno tomātu mērce BOTTEGA DI SICILIA Salsa Ciliegino, 330g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €6,67 par kg -
Izpārdots -
FELCE AZZURRAŠķidrās ziepes ar dozatoru FELCE AZZURRA White Musk, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
FELCE AZZURRAŠķidrās ziepes ar dozatoru FELCE AZZURRA Amber & Argan, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
FELCE AZZURRAŠķidrās ziepes ar dozatoru FELCE AZZURRA Menthol & Lime, 300 ml
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €7,33 par l -
-€0,60D'AMICODabīga vārīta kvinoja D'AMICO Natural Quinoa, 400g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €5,50 par kg€2,80 EUR -
LA DROGHERIAMalti kaltēti ķiploki LA DROGHERIA Aglio Macinato, 35g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €62,86 par kg -
LA DROGHERIAMalts kanēlis LA DROGHERIA Cannella Macinata, 30g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €73,33 par kg -
LA DROGHERIASezama sēklas LA DROGHERIA Sesamo Semi, 45g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €48,89 par kg -
-
MUTTITomātu koncentrāts MUTTI Doppio Concentrato, 130g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €16,92 par kg -
LA DROGHERIAMalti čili pipari LA DROGHERIA Peperoncino Macinato, 35g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €62,86 par kg -
MATILDE VICENZIRullīši ar lazdu riekstu krēmu MATILDE VICENZI, 100g
€2,20 EUR€2,20 EURVienības cena €22,00 par kg -
-
Izpārdots -
FRISKPiparmētru konfektes bez cukura FRISK Peppermint
€2,00 EUR€2,00 EURVienības cena €350,88 par kg -
-€0,51IzpārdotsSONDAWC diski podam ar aplikatoru SONDA Lavanda, 36 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €55,28 par l€2,50 EUR -
-€0,51SONDAWC diski podam ar aplikatoru SONDA Rosa, 36 ml
Tikai 1 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €55,28 par l€2,50 EUR