-
-€1,31NUOVO FORMDezinficējošs tīrīšanas līdzeklis NUOVO FORM, 1000 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €1,99 par l€3,30 EUR -
-€0,61JaunsFRATELLI CONTORNOĶiršu tomātu mērce FRATELLI CONTORNO, 300g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €6,63 par kg€2,60 EUR -
-€0,61JaunsFRATELLI CONTORNODatterino tomātu mērce FRATELLI CONTORNO, 300g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €6,63 par kg€2,60 EUR -
-€1,31BIALETTI3 blīves un 1 filtra plāksne mokas kanniņai BIALETTI, 1 cup.
Tikai 1 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena par€3,30 EUR -
-€0,61BIELLEBIItāļu uzkoda Taralli Finocchio BIELLEBI, 250g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €7,96 par kg€2,60 EUR -
ELA AROMI NATURALIKanēļa dabīgais aromatizētājs ELA AROMI NATURALI Canella, 60 ml
Tikai 5 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €33,17 par l -
IzpārdotsELA AROMI NATURALIDabīgs apelsīna ziedu aromatizētājs ELA AROMI NATURALI Arancia, 60 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €33,17 par l -
CHANTECLAIRTrauku mazgāšanas līdzeklis VERT Orange & Mandarin, 500 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €3,98 par l -
-€0,21CAMEOSāļās uzkodas CAMEO Cocktail, 150g
Tikai 3 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €13,27 par kg€2,20 EUR -
D'AMICOKaperi picai D'AMICO Capperi per Pizza, 100g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €19,90 par kg -
DE CECCOBazilika mērce DE CECCO Sugo Basilico, 200g
Tikai 4 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €9,95 par kg -
-€0,81LADY VENEZIAMitrinošs roku krēms LADY VENEZIA Venezia, 65 ml
Tikai 5 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €30,62 par l€2,80 EUR -
-€0,81IzpārdotsL'ISOLA D'OROGliemenes un tomātu mērce L'ISOLA D'ORO Vongolotte Pomodoro, 130g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €15,31 par kg€2,80 EUR -
-€0,61ZAROTTIGliemenes mērce ZAROTTI Sugo Vongole, 110g
Tikai 1 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €18,09 par kg€2,60 EUR -
DE CECCOBoloņas mērce DE CECCO Ragu alla Bolognese, 190g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €10,47 par kg -
-
SPUMA DI SCIAMPAGNAKrēmīgas ziepes SPUMA DI SCIAMPAGNA Argan Oil & Patchouli, 90g
Tikai 6 atlikumā€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €22,11 par kg -
-€0,41IzpārdotsSPIC & SPANGrīdas mazgāšanas līdzeklis SPIC & SPAN Cedro e Bargamotto, 1 L
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €1,99 par l€2,40 EUR -
IzpārdotsBOTTEGA DI SICILIAĶiršu tomātu mērce BOTTEGA DI SICILIA Datterino, 330g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €6,03 par kg -
BOTTEGA DI SICILIAĶiršu tomātu un bazilika mērce BOTTEGA DI SICILIA, 330g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €6,03 par kg -
-€1,31IzpārdotsALCE NEROBioloģisks tomātu biezenis ALCE NERO Passata Pomodoro, 350g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €5,69 par kg€3,30 EUR -
-€0,91KNORRArtišoku risoto KNORR Risotteria Carciofi, 175g
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €11,37 par kg€2,90 EUR -
PASTA DEL CAPITANOZobu pasta PASTA DEL CAPITANO Turmeric & Propolis, 75 ml
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €26,53 par l -
-€0,61CAPUTOKlasiskie universālie milti CAPUTO Doppio Zero Type 00, 1 kg
€1,99 EUR€1,99 EURVienības cena €1,99 par kg€2,60 EUR